امیر قلعه نویی که گفته می‌شد با باشگاه ملوان قرارداد امضاء کرده هنوز قراردادش را به صورت رسمی به ثبت […]

امیر قلعه نویی که گفته می‌شد با باشگاه ملوان قرارداد امضاء کرده هنوز قراردادش را به صورت رسمی به ثبت نرسانده است.

 

 

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از انزلی، امیر قلعه نویی که گفته می‌شد قرارداد رسمی خود را به ثبت رسانده، هنوز قرارداد خود را به صورت رسمی با این تیم ثبت نکرده است و امروز قرار بود برای ثبت قرارداد خود به هیئت فوتبال استان گیلان مراجعه کند که تا پایان وقت اداری این امر صورت نپذیرفته است.

 

 

در چند روز اخیر تصویری در فضای مجازی منتشر شده بود که در واقع این تصویر از امضای قرارداد داخلی پیشگاه هادیان مشاور حقوقی و مالی باشگاه ملوان و امیر قلعه‌نویی بود و خبرها حاکی از این است که در صورت عدم توافق مسئولان باشگاه ملوان با بهشتی، این مربی نیز در ملوان به فعالیت خود ادامه نخواهد داد.

 

 

همچنین اکبرپور مسئول واحد مسابقات و نقل و انتقالات هیئت فوتبال گفت: هنوز آقای قلعه نویی قرارداد خود را به‌صورت رسمی با این باشگاه تا پایان روز اداری سه شنبه ثبت نکرده است.

 

 

با اینکه گفته می‌شود وی برای انجام پاره‌ای از امور در تهران به سر می‌برد، قلعه نویی در حال حاضر در انزلی است و ثبت قراردادش در هیئت فوتبال را منوط به مشخص شدن تکلیف مسئله مالکیت باشگاه ملوان دانسته است.

 

 

به گزارش تسنیم امیر قلعه‌نویی پرافتخارترین مربی لیگ برتر محسوب می‌شود که فصل گذشته مربی استقلال بود اما نتوانست موفقیت چشم‌گیری را به دست بیاورد و با استقلال در رتبه پنجم لیگ برتر به کار خود در این تیم پایان داد هم چنین آخرین افتخار قلعه نویی کسب مقام قهرمانی با استقلال تهران در لیگ دوازدهم فوتبال ایران است.

 

منبع : تسنیم