داریوش بهشتی مالک باشگاه ملوان شب گذشته در مصاحبه ای با “ملوان کلاب” صحبت هایی را عنوان کردند که ظاهرا […]

داریوش بهشتی مالک باشگاه ملوان شب گذشته در مصاحبه ای با “ملوان کلاب” صحبت هایی را عنوان کردند که ظاهرا از آن صحبت ها پشیمان هستند و حالا در مصاحبه با یک خبرگزاری و همچنین یک سایت محلی آن را تکذیب کرده اند یا به نوعی عنوان کردند که این صحبت ها از جانب ایشان نبوده است .

 

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” لازم است توضیحاتی را در این خصوص اعلام نماید که اساساً تماس “ملوان کلاب” با ایشان برای آگاهی از شرایط تیم و چگونگی پرداخت ها بود (که این مسئله از نوع سوال اولمان در فایل صوتی مشخص می باشد) که ناگهان آقای بهشتی به بیان کردن جملاتی در خصوص وضعیت خود و باشگاه ملوان ما را شوکه کردند ، لازم به ذکر است که “ملوان کلاب” از تمامی مصاحبه هایی که در سایت به صورت اختصاصی کار می شود فایل صوتی دارد و طبیعتا از صحبت های آقای داریوش بهشتی نیز همینطور و اگر قرار است ایشان از همین ابتدا با بستن تهمت به رسانه ها کارشان را پیش ببرند ما فایل صوتی کامل مصاحبه ی ایشان با “ملوان کلاب” را منتشر می نماییم که در آن صورت برخی صحبت هایی هم که در آنجا مطرح شده بود و به رسم امانت و ادب! آن را انتشار ندادیم ، ناچاراً به سمع و نظر همه ی دوست داران ملوان می رسانیم تا دیگر چنین اتفاقاتی تکرار نگردد . بهتر است قبل از اینکه برخی صحبت ها مطرح شود ، دوستان به عواقب آن فکر کنند تا مجبور به تکذیب آن نگردند .

 

سناریوی از پیش تعیین شده ای که مدت هاست برخی در خود شهرستان انزلی برای مخدوش کردن وجهه ی مردمی سایت “ملوان کلاب” آغاز کرده اند قطعا با شکست مواجه خواهد شد و نمی توانند با اینگونه رفتارها جایی برای خود در دل مردم باز نمایند ، زیرا این وجهه در طول ۷ سال رو راست بودن با هواداران به دست آمده و تمام سعی مان بر این است که لحظه ای یک قدم از آرمان های هواداران ملوان تخطی نکرده و به آن پایبند باشیم . آمار بازدید روز افزون “ملوان کلاب” (که در صورت نیاز آن را منتشر خواهیم کرد) و همراه بودن هواداران گواهی است بر این مدعا .

 

ما هوای ملوان را داریم …

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net