اختصاصی- عصر روز دوشنبه تیم ملوان در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم شهرداری اردبیل رفت.       به […]

اختصاصی- عصر روز دوشنبه تیم ملوان در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم شهرداری اردبیل رفت.

 


 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان انزلی “ملوان کلاب” این دیدار از ساعت ۱۸:۳۰ در زمین ورزشی حسن رود به منظور آماده سازی تیم برای حضور در پانزدهمین دوره ی رقابت های لیگ برتر انجام شد و در نهایت با نتیجه ی تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. حاتمی و معبودی برای ملوان گلزنی کردند و یکی از گلهای شهرداری اردبیل از روی نقطه ی پنالتی به ثمر رسید.

 

 

نکات و حواشی این دیدار را در ادامه ملاحظه می کنید.

 

 

* در نیمه ی اول ملوان با ترکیب : حسینی، کنعانی، پورقاز، آهی، معبودی، نوری، زارع، یوسف زاده، نزهتی، افشین، حاتمی به میدان رفت.

 

* حدود ۲۰۰ هوادار در این بازی حضور دارند در حالی که گفته شده بود قرار است پشت درب های بسته برگزار شود.

 

* سید جلال رافخایی به دلیل مصدومیت در کنار زمین زیر نظر بدنساز تیم تمرین کرد.

 

* در حالی که گفته می شد پس از انصراف داریوش بهشتی از مالکیت باشگاه، امیر قلعه نوعی هم از سرمربی گری ملوان کنار خواهد رفت، اما در این دیدار قلعه نوعی حضور داشت و شاگردانش را هدایت کرد.

 

* شرح گل اول ملوان: روی ارسال کرنر پژمان نوری و اشتباه دروازه بان حریف در خروج از دروازه، فرزاد حاتمی با ضربه ی بغل پا ملوان را یک بر صفر پیش انداخت.

 

* شرح گل دوم ملوان: با پاس پشت دفاع فرزاد حاتمی، عزیز معبودی در موقعیتی تک به تک با گلر حریف توپ را وارد دروازه ی شهرداری اردبیل کرد.

 

 

 

* در نیمه ی دوم کرمی، آبشک ، درویشی ، فرزاد جعفری و محرمی به جای یوسف زاده ، افشین ، نوری، معبودی و پورقاز به بازی آمدند.

 

* در دقیقه ی ۵۵ سرگئی پاشنکو به جای حسین حسینی وارد بازی شد.

 

* در دقیقه ی ۶۵ امیرمحمد مظلوم به جای فرزاد حاتمی و سیاوش حق نظری به جای مازیار زارع  به میدان آمدند.

 

* از دقیقه ی ۷۰ چند بازیکن جوان که برای تست در تمرینات ملوان حاضر شده اند به میدان آمدند.

 

* در حالی که در دقایق پایانی بازی تقریبا تمام بازیکنان ملوان حاضر در زمین از بازیکنان تستی بودند در طول چند دقیقه ۲ گل از حریف دریافت کردند و بازی به تساوی کشیده شد.

 

 

 

منبع: ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)