اختصاصی – فکر کنم دیگر سمتی در ملوان نداشته باشم ، من از تهران به هیئت فوتبال آمدم تا قرارداد […]

اختصاصی – فکر کنم دیگر سمتی در ملوان نداشته باشم ، من از تهران به هیئت فوتبال آمدم تا قرارداد بازیکنان را امضا کنم که یک کارمند باشگاه به من اعلام کرد حق امضاء ندارم ، من چطور مدیرعامل و مالک این باشگاه هستم که حق امضاء ندارم و به همین دلیل دوباره به سمت تهران برگشتم . بهشتی در گفتگو با “ملوان کلاب” با بیان این سخنان تلویحاً انصراف خود را از مالکیت باشگاه ملوان اعلام کرد .

 

داریوش بهشتی در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب”در پاسخ به این سوال که آیا قصد انصراف از تیم داری در انزلی را دارد گفت : «من نمی خواهم انصراف بدم بلکه آنها (اعضای هیئت مدیره) می خواهند و با این شرایط نه من بلکه هیچ کس نمی تواند با این هیئت مدیره کار کند . وقتی می گویند حق امضاء نداری معنی اش چیست ؟ من گیج شده ام به من گفتند بیا قراردادها را امضا کن من هم آمدم بعد این مسائل پیش آمد . »

 

وی در مورد اینکه قرار بود هزینه ها را در روز سه شنبه پرداخت کند گفت : « اصلا صحبت هزینه ها را نکنید ، چه هزینه ای پرداخت کنم اینها فقط یک عابربانک می خواهند ، شما از عابربانک هم که بخواهید پول بگیرید چند مرحله دارد تا بتوانید پول بگیرید ، اینها فقط می گویند باید پول بدهید در حالی که حتی حق امضا هم ندارم . اگر پول پرداخت نکردم و حق امضا نداشتم چرا مرا به عنوان مدیرعامل معرفی کردند ؟ ۲ ماه است با من بازی کرده اند با آبروی من بازی کرده اند این ها فقط منافع خودشان را می بینند ، مگر می شود ۵۵ درصد سهام داشته باشی با ۴ نفر عضو هیئت مدیره و آنها با ۴۵ درصد سهام ۵ عضو ؟ کدوم قانون این را گفته ؟ »

 

بهشتی در پاسخ به اینکه چگونه شرایط هیئت مدیره برای تعداد اعضا را پذیرفته و حالا با آن مخالف است افزود : « بله من موافقت کردم اما فکر می کردم با من راه می آیند نه اینکه اینگونه اذیت کنند ، من فکر نمی کردم اینگونه شود وگرنه این شرایط را قبول نمی کردم . »

 

داریوش بهشتی در حالی که بسیار از وضعیت موجود ناراحت و عصبانی بود ادامه داد : «بازیکنی که سال گذشته ۲۰۰ میلیون قراردادش بود ۴۰۰ میلیون قرارداد بستند ، من با بازیکنان صحبت کردم که قراردادشان را کامل پرداخت می کنم و بدهی باقی نمی گذارم و قرار شد با مبلغ پایین تر قرارداد ببندند اما باز هم می بینم قراردادشان بالاتر از چیزی است که قرار بود انجام شود ، ولی باز هم من گفتم ایراد ندارد و می خواستم قراردادشان را امضا کنم که این شرایط پیش آمد ، کاش از اول می گفتند فعلا حق امضا نداری نه اینکه من را تا انزلی بکشانند بعد یک کارمند به من اینطور بگوید . شما جای من باشید چکار میکنید ؟ آیا ادامه می دهید ؟ دو ماه است این عذاب را می کشیم ، قرارداد بسته شده برای مالکیت ۵۵ درصد سهام بعد قرار شده نهایی شود می گویند فلان مسئول گفته باید چند بند قرارداد عوض شد مگر می شود ؟ قرارداد بسته شده چطور باید بند های آن عوض شود . »

 

وی ادامه داد : « الان هیئت مدیره به من گفته است که آقای رمضانی که قائم مقام باشگاه است نباید باشد ! در حالی که او تیم را برای ما بست ، تیمی که الان بسته شده می تواند جزو ۶ تیم اول باشد چرا ایشان نباید باشند ؟چطور آن زمانی که چیزی در باشگاه مشخص نبود بالای سر تیم نماندند ، آنوقت الان می خواهند موفقیت و خوب بسته شدن تیم را به نام خودشان بزنند ؟ مطمئن باشید موفق نمی شوند چون نیتشان درست نیست . »

 

بهشتی در پایان گفت : «من عشق مردم انزلی به فوتبال را دیدم و داشتم لذت می بردم و اگر این ۲ ماه شرایط بد را تحمل کردم فقط بخاطر همین بود اما واقعا دلم برای این هواداران می سوزد . من هنوز اعضای هیئت مدیره ام را معرفی نکرده ام آنها سخنگو انتخاب می کنند و رئیس هیئت مدیره ! من گفتم اشکال ندارد اما دیگه دارد به شعور من توهین می شود ، این همه سنگ اندازی برای چیست ؟ من نمی توانم با این شرایط کار کنم . بنده فردا تمام اطلاعات حساب بانکی ام را در اختیار رسانه ها قرار می دهم تا دوستان بدانند که پول در حساب هست اما ، برخورد آنها درست نبوده . »

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net