اختصاصی – پس از مصاحبه داریوش بهشتی با “ملوان کلاب” که تلویحاً انصراف خود را اعلام نمود ، برای رعایت […]

اختصاصی – پس از مصاحبه داریوش بهشتی با “ملوان کلاب” که تلویحاً انصراف خود را اعلام نمود ، برای رعایت انصاف با محمود بدیعی فر عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان و تماس گرفتیم تا نظر ایشان و هیئت مدیره باشگاه را در خصوص مواضع داریوش بهشتی به اطلاع هواداران ملوان برسانیم .

 

 

بدیعی فر در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” در خصوص صحبتهای بهشتی گفت : « بر اساس جلسه ای که با حضور آقای بهشتی و حتی امیر قلعه نوعی در هیئت فوتبال داشتیم ، قرار ما برای پرداخت مطالبات تا سه شنبه است و آخرین صحبتی که با ما داشت بحث تهیه پول و پرداخت مطالبات تا ساعت ۱۸ سه شنبه بود . اما اگر ایشان می گویند پولشان آماده است من از طریق همین رسانه اعلام می کنم پول بازیکنان را پرداخت کن و تمامی قراردادها را امضا کن و باشگاه را تحویل بگیر و اساساً بحث دیگری وجود ندارد .»

 

عضو هیئت مدیره باشگاه ملوان ادامه داد : « تا زمانی که پولی واریز نشود ما اجازه نداریم باشگاه را در اختیار وی قرار دهیم یا حتی اجازه امضای سند یا قراردادی را به وی بدهیم ، مگر خواست همه این نبود که با مالک قراردادی محکم بسته شود ، وقتی پولی واریز نشده ما چگونه می توانیم این کارها را انجام دهیم . باز هم می گویم هر زمان ایشان به تعهداتشان عمل کردند ما هستیم و ایشان هم  می توانند قراردادها را امضا نمایند و مشکلی نیست . ایشان شاید انتظار داشتند بدون اینکه پولی پرداخت کنند اسناد را در اختیار بگیرند که از نظر ما برای باشگاه ملوان این کار عاقلانه نیست . حال ایشان به عنوان مدیرعامل سمت دارند یا هرچیزی بحث اصلی الان منابع مالی است نه چیز دیگر نمی شود که بدون ریالی پرداخت کارها را انجام دهند . »

 

بدیعی فر در خصوص اینکه اگر پرداختی ها از سوی بهشتی انجام نگیرد باشگاه آمادگی ادامه کار را دارد یا خیر ، افزود : « بله قطعا باشگاه آمادگی این مسئله را دارد و در مورد فکر و صحبت شده است و اگر ایشان پرداختی ها را انجام ندهند هیئت مدیره در خصوص منابع مالی تصمیم خواهد گرفت . ضمن اینکه کادر فنی فعلی نیز به کار خود ادامه خواهند داد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد . »

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net