سرمربی اسبق ملوان گفت: یحیی گل‌محمدی و علیرضا منصوریان شایسته برترین مربی سال بودند.     محمد احمدزاده در گفت‌وگو […]

سرمربی اسبق ملوان گفت: یحیی گل‌محمدی و علیرضا منصوریان شایسته برترین مربی سال بودند.

 

 

محمد احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مراسم برترین‌های فوتبال ایران گفت: هر انتخابی معمولا نظرات مخالف دارد اما واقعیت این است که به نظر من یحیی گل‌محمدی شایسته انتخاب برترین مربی سال بود و همچنین علیرضا منصوریان این شایستگی را داشت.

 

وی با اشاره به سایر انتخاب‌ها گفت: پدیده فوتبال ایران می‌تواند وحید امیری یا حتی مرتضی پورعلی گنجی باشد البته من سن و سال آنها را نمی‌دانم ولی برای انتخاب پدیده نباید سن و سال ملاک باشد. ممکن است یک بازیکن در ۲۵ سالگی مطرح شود. وحید امیری و پورعلی گنجی توانستند به تیم ملی ما کمک کنند.

 

احمدزاده افزود: انتخاب قاسم حدادی‌فر به عنوان مرد سال هم خیلی مناسب نبود. او باید بازیکن اخلاق می‌شد. شاید به خاطر اینکه حق حدادی‌فر در دو سال گذشته پایمال شده بود امسال می‌خواستند حق او را بدهند. به نظر من پورعلی گنجی و امیری در این بخش هم می‌توانستند برترین باشند.

 

سرمربی اسبق ملوان در مورد حضور امیر قلعه‌نویی در این تیم گفت: ملوان استارت زد و واقعا عزمش را جذب کرده تا با قلعه‌نویی موفقیت بزرگی به دست آورد. امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد البته به نظر من برای موفقیت فقط نباید روی بازیکنان اسمی متمرکز شوند. باید بازیکنان جوان انزلی هم مدنظر قرار بگیرند. امیدوارم قلعه‌نویی بتواند دو سال ناکامی خود را در استقلال در ملوان جبران کند. با ملوان به موفقیت برسد. تا همان گونه که او اکنون محبوب مردم است بر محبوبیتش اضافه شود. البته این گروه تیم ملوان را دیر تحویل گرفته و در هفته‌های اول کار سخت است اما در ادامه لیگ باید انتظار هواداران برآورده شود.

 

احمدزاده در مورد حضور در تیم اربیل عراق گفت: فصل گذشته من در این تیم مربیگری کردم و قرار بود امسال هم به این تیم بروم. چند پیشنهاد داشتم که به خاطر اربیل آنها را رد کردم ولی امروز به من خبر دادند که به احتمال فراوان لیگ کردستان عراق امسال برگزار نخواهد شد. به این ترتیب رفتن من هم به اربیل منتفی است و من در انزلی می‌مانم و مسابقات را دنبال می‌کنم.