امیر قلعه نویی سرمربی جدید تیم ملوان بندر انزلی در اولین روز حضورش در نیمکت تیم حاضر و دقایقی با […]

امیر قلعه نویی سرمربی جدید تیم ملوان بندر انزلی در اولین روز حضورش در نیمکت تیم حاضر و دقایقی با بازیکنان این تیم صحبت کرد. مهمترین مواردی که سرمربی ملوانان در رختکن به بازیکنش گوشزد کرد به شرح زیر باشد:

 

 

همه می دانند که مبنای کار من رفاقت است و امیدوارم که در ملوان نیز با همین رویه کارمان را انجام دهیم. ما نماینده یک شهر هستیم و قداست یک شهر را یدک می کشیم بنابراین وظیفه سنگینی داریم. باید به گونه حرکت کنیم که در شان شهر و مردمش باشد. باید چه در میدان و چه روی سکوها یکی باشیم و برای ملوان بجنگیم.

 

 

احترام بازیکنان بزرگی چون پژمان نوری، مازیار زاع و جلال رافخایی به جای خود واجب است اما در تیم من کسی بازی می کند که آماده باشد و این برایم اهمیت دارد.

 

 

من در حال صحبت در مورد وضعیتم هستم و امیدوارم موردی نباشد و در خدمت شما باشم ولی در هر صورت اگر هم چنین اتفاقی رخ نداد برای شما آرزوی موفقیت دارم.

 

 

آنهایی که با من کار کردند می دانند که امیر قلعه نویی موقعی که پول می آمد، آخرین نفری بود که پول می گرفت و در این جا هم یقین کنید که من تا آنجایی که بتوانم برای گرفتن حق شما تلاش خواهم کرد. من آدم رفیق بازی هستم اما بسیار هم سخت گیر هستم و باید تمامی اعضای تیم در جایگاه خود باشند و موقعیت خود را بدانند.

 

 

با صحبتی که با آقای بهشتی داشتیم قرار است هفته آینده یک دریافتی داشته باشید و ان شالله این گونه خواهد شد تا با انگیزه ای خوب در تمرین حضور یابید. دوستان هم قول داده اند که مشکل تیم را حل کنند. ماشین بدون بنزین هیچ وقت کار نمی کند و همه این را می دانند.

 

 

من به تمامی افتخاراتی که می خواستم رسیده ام و اگر به ملوان آمده ام با مطالعه بوده و هدف دارم پس باید شما نیز زندگی حرفه ای داشته باشید و برخی مسائل را رعایت نمایید.

 

منبع : طرفداری