اکبر محمدی دقایقی پیش در گفت‌وگویی درباره عدم حضور امیر قلعه‌نویی که قرار بود عصر امروز در تمرین بازیکنان ملوان […]

اکبر محمدی دقایقی پیش در گفت‌وگویی درباره عدم حضور امیر قلعه‌نویی که قرار بود عصر امروز در تمرین بازیکنان ملوان باشد، اظهار کرد: قلعه‌نویی قبل از تمرین با بنده تماس گرفت و عنوان کرد که مشکل و مسایل برطرف شده و تا ظهر فردا وارد بندرانزلی می‌شود.

 

وی با بیان اینکه هواداران ملوان صبور باشند، تصریح کرد: ملوان کار خود را با سرمربی جدید آغاز می‌کند و چند هفته دیگر شاهد تغییرات شگرف در تیم ملوان خواهیم بود.

مربی ملوان انزلی با اشاره به اینکه تماشاگران ملوان با تشویق‌های خود برای این تیم هزینه کنند، تصریح کرد: انتخاب قلعه‌نویی در ملوان فصل جدیدی برای این تیم گشوده است.

وی خاطرنشان کرد: امسال با حضور قلعه‌نویی فصل متفاوتی در ملوان رقم می‌خورد و این تیم بیش از هر چیز دیگری نیاز به حمایت دارد.

محمدی با قدردانی از حمایت مسئولان شهرستان انزلی از ا تیم ملوان، یادآور شد: امیدواریم با کمک و یاری یکدیگر فصل نویی برای ملوان رقم بزنیم ضمن اینکه مشکلات نیز در حال برطرف شدن است.

قرار بود عصر امروز قلعه‌نویی سرمربی جدید ملوان انزلی در تمرینات این تیم حضور یابد و حتی هوادارانی برای استقبال از وی در ورزشگاه تختی گرد هم آمدند اما طبق اظهارات مربی ملوان صبح فردا تا ظهر خود را به ملوانی‌ها می‌رساند.

 

منبع : فارس