پس از این که علی دایی برای چهارمین بار به داریوش بهشتی مالک جدید ملوان جواب منفی داد در نهایت […]

پس از این که علی دایی برای چهارمین بار به داریوش بهشتی مالک جدید ملوان جواب منفی داد در نهایت او به این نتیجه رسید که به سراغ یک مربی معروف دیگر به نام امیر قلعه‌نوعی برود تا شاید بتواند پرافتخارترین مرد لیگ برتر را به سمت انزلی بکشاند.

تیم پرمهره، زمان اندک و یک ورزشگاه خاص

پس از این که علی دایی برای چهارمین بار به داریوش بهشتی مالک جدید ملوان جواب منفی داد در نهایت او به این نتیجه رسید که به سراغ یک مربی معروف دیگر به نام امیر قلعه‌نوعی برود تا شاید بتواند پرافتخارترین مرد لیگ برتر را به سمت انزلی بکشاند. این اتفاق رخ داد و ژنرال آبی‌ها برخلاف آقای گل جهان به مالک جدید جواب مثبت داد تا این بار برای مربیگری شمال ایران را انتخاب کند. او پس از برق تهران، استقلال اهواز، استقلال تهران، مس کرمان، سپاهان اصفهان و تراکتورسازی حال هفتمین تیمش را از گیلان انتخاب کرده که زادگاه مادرش نیز محسوب می‌شود. خیلی‌ها بر این باور بودند که قلعه‌نوعی پس از دو سال ناکامی در استقلال یک سالی به خودش استراحت می‌دهد ولی چنین اتفاقی رخ نداد و او در کمتر از بیست روز مانده به رقابت‌ها هدایت قوی سپید را بر عهده گرفت.

 

موفق در تیم‌های شهرستانی

قطعا و این بار زمان انتخاب تیم برای یک مربی آن هم مثل قلعه‌نوعی که همیشه دوست دارد تیمش مدعی قهرمانی باشد، بسیار ریسکی و پرخطر بوده و او می‌داند در انزلی کار بسیار سختی پیش رو دارد. اما داریوش بهشتی مالک جدید ملوان که با توپی پر وارد فوتبال شده با انتخاب پرافتخارترین مربی لیگ حرف‌هایی برای گفتن دارد و به نظر می‌رسد و این دو نفر تیمی پرقدرت خواهند ساخت.
البته اینطور که از انزلی خبر می‌رسد هنوز بهشتی پولی به باشگاه تزریق نکرده و باید دید چه زمانی سر کیسه را درست و حسابی شل می‌کند و پول می‌آورد. قطعا امیر قلعه‌نوعی حرف‌هایش را زده و به امید ساختن تیمی بی‌مشکل راهی انزلی شده وگرنه او مربی نیست که بدون فکر به یک تیم شهرستانی برود. فراموش نکنید آمار قلعه‌نوعی در تیم‌های شهرستانی قابل‌قبولی بوده و در هیچ تیمی کارنامه بدی برجا نگذاشته و دوست ندارد این کارنامه خوبش را خراب کند. کارنامه او در استقلال بسیار خوب بود ولی در دو فصل گذشته با کسب دو رده پنجمی و ششمی همه‌چیز زیر سئوال رفت تا فعلا استقلالی‌ها به فکر قلعه‌نوعی نباشند. به خصوص که داربی را رفت و برگشت باخت و شکست‌ناپذیری‌اش نیز مقابل پرسپولیس از بین رفت.

 

تیمی که بازیکن دارد

ملوان با این که خیلی دیر سرمربی‌اش را انتخاب کرده ولی از لحاظ بازیکن تا حدودی نفرات خوبی در اختیار دارد و تنها محسن یوسفی و حسن جعفری از تیم جدا شده‌اند. این تیم چند بازیکن سرباز به درد بخور هم جذب کرده و حضور آرش افشین، حسین ماهینی، سروش سعیدی و چند نفر دیگر کار قلعه‌نوعی را برای یارگیری راحت کرده و او با جذب چندمهره می‌تواند تیم مستحکمی را راهی مسابقات کند. مربی پر دستیار فوتبال که به هر تیمی می‌رفت کلی همراه با خودش می‌برد این بار ترک عادت کرده و خبری از کمک‌های همیشگی‌اش نیست و خبر می‌رسد اکبر محمدی سرمربی باسابقه پایه‌ها، جهانبخش جعفری، سرژیک با کاریان و دو مربی بومی قلعه‌نوعی را در انزلی همراهی خواهند کرد. هر چه هست «ملوان» یک آزمایش بسیار مهم برای این مربی است که با موفقیت در انزلی می‌تواند خودش را مجددا به اوج برساند و البته با کسب نتایج ضعیف هم کارنامه‌اش را خراب‌تر می‌کند و هم احتمالا آینده مربیگری‌اش را به خطر خواهد انداخت.
منبع : نود .نت