داریوش بهشتی مالک جدید باشگاه ملوان در حالی سراغ قلعه‌نویی رفت که پیش از این سرمربی‌گری علی دایی در ملوان […]

داریوش بهشتی مالک جدید باشگاه ملوان در حالی سراغ قلعه‌نویی رفت که پیش از این سرمربی‌گری علی دایی در ملوان را مد نظر داشت اما با پاسخ منفی این مربی مواجه شد و پس از مدتی توانست قلعه‌نویی سرمربی فصل گذشته استقلال تهران را جذب کند.

 

این انتخاب در حالی انجام شد که محمود آذرگون سخنگوی باشگاه ملوان عنوان کرده که بهشتی بخشی از تعهدات خود به ملوان را انجام نداده و به وی فرصت دادند تا بتواند به تعهدات مالی خود عمل کند.

حسن خسته‌بند نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی نیز طی اظهار نظری عنوان کرد که فرصت بهشتی برای انجام تعهداتش در حال پایان است و در صورتی که نتواند مبلغ متعهد شده به باشگاه ملوان را واریز کند، وی به همراه دنیامالی مسئولیت باشگاه ملوان را به‌عهده خواهند گرفت و برای باشگاه مدیرعامل انتخاب می‌کنند و از بهشتی سلب مسئولیت خواهد شد.

خسته‌بند همچنین هرگونه ارتباط تغییرات در رده‌های بالای باشگاه ملوان با سرمربی جدید را بی‌ربط دانست.

در وضعیتی که شرط و شروط‌های مسئولان و خط و نشان‌ها علیه بهشتی ادامه دارد، قلعه‌نویی برای معارفه در تیم ملوان انزلی قرار است فردا به این شهرستان بیاید و مورد استقبال هواداران ملوان قرار گیرد.

البته قرار بود مراسم معارفه قلعه‌نویی عصر امروز انجام شود اما مراسم معارفه وی به فردا در ورزشگاه تختی انزلی موکول شد.

قلعه‌نویی اکبر محمدی را به عنوان دستیار خود برگزید و برای تیم ملوان بازیکنانی را دعوت به همکاری کرد و «علی عسکر» که از دوره هشتم لیگ حرفه‌ای در فوتبال ایران به فعالیت مشغول است یکی از بازیکنان دعوت‌شده به تیم ملوان محسوب می‌شود ضمن اینکه «آرش افشین» مهاجم سابق فولاد نیز در تمرینات تیم ملوان حضور دارد.

انتخاب دروازه‌بان یکی از اقدام‌های مهم هر سرمربی است از این رو قلعه‌نویی و کادر فنی ملوان به دنبال بازگرداندن «سرگئی پاشنکو» به این تیم هستند.

پاشنکو در زمان سرمربی‌گری اسکوچیچ در ملوان خوش درخشید و هواداران این تیم خاطرات خوبی از او دارند و گفته می‌شود توافق با پاشنکو در مرحله نهایی شدن است و این دروازه‌بان مولداویایی قصد دارد امشب به انزلی بیاید تا مذاکرات جدی با ملوان داشته باشد.

تیم فوتبال ملوان انزلی در رقابت‌های آینده لیگ برتر در هفته نخست میزبان ذوب‌آهن اصفهان است و در هفته دوم با استقلال تهران مصاف می‌دهد.

منبع : فارس