وقتی صبح پنج‌شنبه اعلام شد امیر قلعه‌نویی سرمربی ملوان شده است، خیلی‌ها با تعجب از هم پرسیدند مگر علی دایی […]

وقتی صبح پنج‌شنبه اعلام شد امیر قلعه‌نویی سرمربی ملوان شده است، خیلی‌ها با تعجب از هم پرسیدند مگر علی دایی گزینه اول و آخر داریوش بهشتی نبود؟!

 


 

چه شد که همشهری دایی با بچه نازی‌آباد توافق کرد؟! گویا دایی چهارشنبه شب به بهشتی نه گفت و مالک جدید ملوان از همان میانه راه با امیر قلعه‌نویی تماس گرفت. قلعه‌نویی در آبعلی بود که تلفن همراهش زنگ خورد. از او خواسته شد در همان آبعلی مذاکره کند اما امیر زیر بار نرفت. مذاکره به رستوران او منتقل شد و طرفین در دو مرحله پای میز مذاکره نشستند. بار اول بر سر کلیات و بار دوم بر سر جزئیات به توافق رسیدند. مدیر زاگرس هم که رفیق قلعه‌نویی بود با دایی برای هدایت صبا به توافق رسید.

اگرچه امیر قلعه‌نویی اعلام کرده امروز در صورتی به انزلی می‌رود که تعهدات مالک جدید ملوان به مرحله اجرا دربیاید اما به هر حال او پنج‌شنبه کادرفنی‌اش را هم معرفی کرد. امیر قلعه‌نویی برای همکاری با خود اکبر محمدی و جهانبخش جعفری را برگزید و قرار شد محمد حبیبی و قدیربحری هم به عنوان مربیان بومی به کادرفنی اضافه شوند. سرژیک باکاریان هم بدنساز جدید ملوان است. با این حساب ملوان روی نیمکت خود سه سرمربی دارد؛ امیر قلعه‌نویی، اکبر محمدی (سرمربی سابق تیم ملی جوانان) و جهانبخش جعفری (سرمربی تیم‌های لیگ یکی که در البدر بندر کنگ، نفت امیدیه و… سابقه سرمربیگری دارد). ملوانان از جمعه هم یارگیری را شروع کردند.

با رضا حقیقی، هاشم بیک‌زاده، حمیدرضا علی‌عسگری، جهانگیر عسگری، امیرحسین فشنگچی، پاشنکو و… حضوری و غیرحضوری مذاکره شد و انگار از حقیقی و علی‌عسگری اوکی هم گرفتند. با این همه امروز ظهر معلوم می‌شود قلعه‌نویی به انزلی می‌رود یا نه؟! عده‌ای می‌خواهند مانع سفر امیر به انزلی شوند. این عده تلاش می‌کنند روی ذهن قلعه‌نویی نسبت به داریوش بهشتی تأثیر منفی بگذارند تا امیر قید همکاری با ملوان را بزند.‌آنها به امیر توصیه کرده‌اند اول مطمئن شو مالک جدید میلیاردها تومان پول برای هزینه کردن دارد، بعد برو!

 

 

 

منبع : روزنامه خبرورزشی