ملوان در حالی به دنبال جذب بازیکنان جدید است که هنوز با بازیکنان سابق خود به توافق نرسیده و قراردادی […]

ملوان در حالی به دنبال جذب بازیکنان جدید است که هنوز با بازیکنان سابق خود به توافق نرسیده و قراردادی با آنها امضا نکرده است!

با حضور امیر قلعه نویی و داریوش بهشتی در ملوان، این تیم به دنبال بستن تیمی قدرتمند و جذب بازیکنانی است که مورد توجه کادر فنی قرار گرفته اند. ابتدا صحبت از رضا حقیقی به میان آمد و حالا فرزاد حاتمی، حمیدرضا علی عسگری، سرگئی پاشنکو. نکته جالب اما بی توجهی مدیران ملوان به تمدید قرارداد با بازیکنان فصل گذشته این تیم است.

 

بازیکنانی که از چند روز قبل در تمرینات حضور دارند و به خاطر ملوان با هیچ باشگاهی مذاکره نکرده اند. ایمان صادقی، احمد آهی، عزیز معبودی، مازیار زارع، سعید یوسف زاده و جلال رافخایی بازیکنانی هستند که هنوز با مدیران ملوان به توافقی دست نیافته اند. همین مساله باعث نگرانی هواداران ملوان شده است. با توجه به فاصله سه روزه تا پایان مهلت نقل و انتقالات، مدیران ملوان دست روی دست گذاشته اند و فعلا جذب بازیکنان جدید را در دستور کار قرار داده اند.

 

گفته می شود این بازیکنان، اگر تا فردا از سوی مدیران ملوان برای تمدید قرارداد به توافق نرسند شاید تیم آینده خود را انتخاب کنند و با باشگاهی دیگر قرارداد امضا کنند. بازیکنانی که محبوبیت بسیاری نزد هواداران فوتبال در انزلی نیز دارند.

منبع:ورزش سه