هافبک ایرانی فصل گذشته باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا به زودی با تیم روستوف روسیه قرارداد می‌بندد.     به گزارش “ورزش […]

هافبک ایرانی فصل گذشته باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا به زودی با تیم روستوف روسیه قرارداد می‌بندد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، سعید عزت‌اللهی که برای مذاکره با مسئولان باشگاه روستوف راهی روسیه شده است، پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی و مذاکرات نهایی برای عقد قرارداد با این باشگاه به توافق رسید.

هافبک تیم ملی که فصل گذشته با باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا قرارداد بسته بود و برای تیم جوانان و تیم بزرگسالان C این باشگاه بازی کرد، در حالی در آستانه پیوستن به روستوف است که پیشنهاد تمدید قرارداد اتلتیکومادرید و همچنین پیشنهادی از سوی باشگاه ختافه اسپانیا را رد کرد.

عزت‌اللهی در روستوف تمام مراحل مربوط به امضای قرارداد را انجام داده و به زودی قراردادش امضا خواهد شد. این موضوع نیز توسط برخی سایت‌های هواداری روستوف اعلام شده است و به احتمال فراوان هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان این فصل را در لیگ برتر روسیه پشت سر خواهد گذاشت.

البته هنوز از مدت زمان قرارداد و سایر جزئیات خبری نیست که این موضوع قرار است به صورت رسمی و پس از امضای قرارداد عزت‌اللهی با روستوفی‌ها اعلام شود.

روستوف جزو باشگاه‌های لیگ برتر روسیه است که قربان بردیف هدایت آن را به عهده دارد و فصل گذشته نیز از سردار آزمون بهره می‌برد. روستوفی‌ها علاوه بر جذب عزت‌اللهی به دنبال دریافت رضایت‌نامه سردار آزمون نیز هستند تا در رقابت‌های فصل آینده دو بازیکن تیم ملی ایران را در اختیار داشته باشند.