بیشتر این بازیکنان را می‌خواهیم. فقط باید شناختمان نسبت به ۳، ۴ نفر بیشتر شود اکبر محمدی در گفت‌وگو با […]

بیشتر این بازیکنان را می‌خواهیم. فقط باید شناختمان نسبت به ۳، ۴ نفر بیشتر شود

اکبر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد دلیل حضورش در تیم ملوان گفت: کار با امیر قلعه‌نویی برایم افتخار است. آن هم حضور در تیمی ریشه‌دار و پرطرفداری مثل ملوان که به جرات می‌گویم ملوان یکی از ۴ قطب فوتبال ایران است و مردم فوتبال‌دوست و خونگرمی دارد.

وی ادامه داد: ما زمان زیادی را از دست داده‌ایم. با این حال امیدوارم با حمایت هواداران ملوان و تلاش و کار بیشتر کمبودها را جبران کنیم. نیاز به زمان داریم تا شناخت بهتر و بیشتری از بازیکنان به دست بیاوریم.

 

به نقل از فارس محمدی در مورد اینکه ملوان ۴ هفته نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتر عقب‌تر است گفت: از دیروز که من به انزلی آمدم سه، چهار ساعت بیشتر نخوابیدم. مدام در حال کار هستیم و با امیر قلعه‌نویی در تهران در ارتباطم. امروز هم اعضای هیات مدیره در تمرین تیم فوتبال ملوان حاضر شدند که این مسئله باعث دلگرمی بازیکنان و تیم است. باید توجه کنیم که فقط ۴، ۵ تیم در این فصل تمرینات خود را به موقع آغاز کردند و یک سوم دیگر تیم‌ها شرایطشان دقیقا مثل ماست و یک سوم دیگر تیم‌ها نیز جلوتر از ما هستند. بنابراین می‌توان با کار زیاد و سخت موفق شد.

 

وی ادامه داد: براساس قرعه در هفته‌های اول هم با تیم‌هایی بازی داریم که تمریناتشان را به موقع آغاز کردند. ما در هفته اول میزبان ذوب‌آهن هستیم که امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

 

محمدی در مورد اینکه فصل نقل و انتقالات دو روز دیگر به پایان می‌رسد گفت: امیدوارم که این مهلت نقل و انتقالات تمدید شود زیرا سازمان لیگ که هدفش قطعا افزایش کیفیت لیگ است می‌داند که خیلی از تیم‌ها چند روزی است که سامان پیدا کرده‌اند و حتی تا چند روز گذشته وضعیت مالکیت آنها مشخص نبوده بنابراین نیاز داریم که فصل نقل و انتقالات تمدید شود.

 

مربی ملوان در مورد حضور سید جلال حسینی و کریم انصاری‌فرد در این تیم گفت: بازیکنانی که اسم بردید بازیکنان بزرگی هستند اما مسائل جذب بازیکن به خود قلعه‌نویی مربوط است و ایشان در این مورد نظر می‌دهند.

 

وی در مورد اینکه از ۱۳ بازیکن ملوان که قراردادشان تمام شده چند بازیکن در تیم می‌مانند گفت: بیشتر این بازیکنان را می‌خواهیم. فقط باید شناختمان نسبت به ۳، ۴ نفر بیشتر شود.