سخنگوی باشگاه ملوان گفت:اگر طی یکی، دو روز آینده بهشتی نتواند به تعهداتی که داده عمل کند شاید مسئولان شهر […]

سخنگوی باشگاه ملوان گفت:اگر طی یکی، دو روز آینده بهشتی نتواند به تعهداتی که داده عمل کند شاید مسئولان شهر انزلی تصمیم دیگری درباره او بگیرند.

محمود آذرگون در رابطه با اینکه داریوش بهشتی به عنوان مدیرعامل ملوان هم انتخاب شد اظهار داشت: با تصمیم اعضای هیات مدیره، بهشتی علاوه بر اینکه مالک باشگاه محسوب می شود به عنوان مدیرعامل نیز انتخاب شد چون در این شرایط بهترین فرد خود او بود که بتواند کار مذاکره با بازیکنان را پیش ببرد. از نظر قانونی هیچ مشکلی نیست که مالک به عنوان مدیرعامل هم فعالیت کند و امیدوارم بهشتی بتواند تیم خوبی برای فصل آینده روانه میدان کند.

 

وی با اشاره به انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی ملوان خاطرنشان کرد: انتخاب قلعه نویی قطعا از نظر تمام مسئولان و مردم انزلی مثبت است. او مربی بزرگی است و می تواند در این شرایط که زمان از دست رفته به ملوان کمک کند. فکر می کنم طبق هماهنگی های صورت گرفته قلعه نویی از فردا در انزلی حاضر می شود تا کارش را رسما آغاز کند. در هر صورت زمان زیادی از دست رفته اما امیدواریم با درایت مربی مثل قلعه نویی، تیم هر چه سریعتر برای حضور در لیگ برتر آماده شود.

 

سخنگوی باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که قرار است تغییراتی در هیات مدیره ملوان صورت گیرد یا خیر تصریح کرد: خیر، هیچ تغییری صورت نمی گیرد یا اینکه بهتر بگوییم نفری از اعضای فعلی حذف نمی شود اما قرار است علاوه بر بهشتی، ۳ نفر دیگر هم به هیات مدیره اضافه شوند تا تعداد اعضای هیات مدیره به ۹ برسد. این ۳ نفر از سوی بهشتی معرفی خواهند شد و طی این هفته کارشان را آغاز خواهند کرد.

 

آذرگون در خصوص اینکه بهشتی در زمان تعیین شده به تعهداتش عمل کرده یا خیر عنوان کرد: متاسفانه هنوز یک ریال هم از مطالبات فصل گذشته بازیکنان به آنها پرداخت نشده است و تصور من هم این است که هیچ مبلغی برای فصل جدید نیز به بازیکنی پرداخت نشده است. با این وضعیت اگر طی یکی، دو روز آینده بهشتی نتواند به تعهداتی که داده عمل کند شاید مسئولان شهر انزلی تصمیم دیگری درباره او بگیرند. البته کار به صورت بسیار جدی پیش می رود اما با این وضعیت و با دست خالی نمی شود بیش از این به بازیکنان وعده و وعید داد.

 

وی در پایان بیان داشت: امیدوارم بهشتی یادش نرود که به ما تعهد داده تا ۲۰ درصد از قراردادهای فصل جدید و ۲۵ درصد از مطالبات فصل گذشته را پرداخت کند. او تا به امروز فقط یک چک ضمانت ۲۰ میلیاردی به ما داده اما باید دست به جیب شود و در فاصله یک هفته تا شروع لیگ بازیکنان را شارژ مالی کند. وضعیت مالی باشگاه اصلا جالب نیست. البته این مبالغ باید از طریق باشگاه پرداخت شود و اینطور نیست که بهشتی بگوید به فلان بازیکن آنقدر پول دادم و به فلان مربی یک مبلغ دیگر.

 

 

 

کاپ