مدافع ملوان بندرانزلی می گوید با تلاش همه انزلی چی ها و مجموعه تیم می خواهیم ملوان را آسیایی کنیم. […]

مدافع ملوان بندرانزلی می گوید با تلاش همه انزلی چی ها و مجموعه تیم می خواهیم ملوان را آسیایی کنیم.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار طرفداری ازبندر انزلی محمدحسین کنعانی زادگان در رابطه شرایط اخیر تیم ملوان گفت:

 

خدا را شکر، چند روزی است که تمرینات اصلی مان را شروع کردیم و در حال حاضر مشغول تمرینات بدنی هستیم تا از تیم های دیگر عقب نمانیم. زیر نظر آقایان قدیربحری و حبیبی در حال حاضر تمرینات مان را آغاز کردیم.

 

وی در مورد انتخاب امیر قلعه نویی گفت:

 

همه تیم منتظر انتخاب سرمربی بودند تا اینکه شنیدیم با آقای قلعه نویی به توافق رسیدند و من فکر می کنم انتخاب بسیار خوبی برای تیم ما بود. البته آقای قلعه نویی مربی بسیار بزرگی است و من خیلی کوچکتر از آن هستم که بخواهم راجع به ایشان نظر بدهم بهرحال سابقه ایشان همه چیز را نشان می دهد، تیم های استقلال و سپاهان و تراکتورسازی با ایشان به موفقیت های زیادی دست پیدا کردند و امیدوارم این موفقیت ها در ملوان ادامه پیدا کند.”

 

مدافع ملوانان در رابطه با انتخاب اکبر محمدی به عنوان دستیار قلعه نویی در این تیم گفت:

 

 

من فقط همین را بگویم که فوتبالم را مدیون اکبر محمدی هستم، او من را برای تیم ملی نوجوانان از خوزستان پیدا کرد، بعدها در تیم ملی جوانان نیز با وی بودم و هنوز هم فکر می کنم ایشان در آن تیم با وجود بازی ها و نتایج خیلی خوب، بدشانسی بزرگی آورد.

 

وی ادامه داد:

 

 

خیلی خوشحالم که امسال را قرار است با این کادر فنی کار کنیم، از همین الان همه تلاشم را می کنم تا بتوانم به لطف خدا و با کمک کادرفنی بادانش و کارکشته مان خودم را نشان دهم و در تیم ملی نیز تثبیت شوم.

 

کنعانی در پایان گفت:

 

 

خداراشکر در انزلی در حال حاضر جو مثبتی به وجود آمده و همه هواداران پی گیر آماده سازی تیم و آغاز مسابقات هستند تا با رتبه ای که ملوان به دست می آورد خوشحال شوند. از همین الان می گویم که انشالله امسال با ملوان نه تنها تک رقمی می شویم بلکه می خواهیم سهمیه آسیا را نیز کسب کنیم.