مدافع ملی پوش ملوان معتقد است با توجه به تعیین کادر فنی و مدیریتی و یارگیری این تیم، ملوانی ها […]

مدافع ملی پوش ملوان معتقد است با توجه به تعیین کادر فنی و مدیریتی و یارگیری این تیم، ملوانی ها می توانند آسیایی شوند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، عزت اله پورقاز در رابطه با شروع تمرینات و وضعیت ملوانی ها گفت: اخیرا تمریناتمان را آغاز کردیم تمام تلاش مان این است که زودتر به حالت ایده آل برسیم و به همین دلیل به شدت مشغول هستیم. با توجه به اینکه کادر فنی هنوز مشخص نشده بود زیر نظر آقای غدیربحری تمریناتمان را انجام می دادیم. از همین ابتدای فصل تمام تمرکزمان روی این موضوع است که ملوان را در جدول بالا بیاوریم و در رده ای بگذاریم که لیاقتش را دارد.

 

وی در رابطه با مربیگری قلعه نویی در این تیم گفت: همه ما در انزلی خیلی خوشحالیم که این اتفاق افتاد، مدیریت و درایت و عملکرد فنی ایشان امسال می تواند خیلی به ملوان و فوتبال انزلی کمک کند. البته این را هم باید بگویم که رزومه آقای قلعه نویی کاملا مشخص است و نیازی به تعریف من نیست.

 

مدافع ملوانان ادامه داد: خیلی خوشحالم که در حال حاضر تمام شرایط تیم مشخص شده است، کادر مدیریتی و آقای بهشتی، کادر فنی و آقای قلعه نویی و البته بازیکنان تیم یقینا دست به دست هم خواهند داد تا امسال همانطور که گفتم برای این تیم جایگاهی در حد نام ملوان دست و پا کنیم و از همه مهمتر مردم گیلان و انزلی و هواداران پرشور ملوان مثل همیشه از داشتن چنین تیمی لذت ببرند. ما هرکاری برای این هواداران بکنیم کم است، باید تلاشمان را چند برابر کنیم چراکه آسیایی کردن این ملوان، از دست ما برمی آید.