سرمربی ملوان از مسئولان تیم خواسته که ۵ نفر از بازیکنان را به او بسپارند تا با بازی گرفن از […]

سرمربی ملوان از مسئولان تیم خواسته که ۵ نفر از بازیکنان را به او بسپارند تا با بازی گرفن از آنها تیمش را به یک مدعی تبدیل کند.

امیر قلعه نویی در شرایطی هدایت ملوان را قبول کرده است که خیلی ها این اقدام او را یک ریسک بزرگ می دانند.ریسکی که شاید…

در هر صورت قلعه نویی حالا سرمربی ملوان است و قرار است از این تیم در لیگ برتر پانزدهم یک تیم مدعی بسازد.او در بدو ورود به باشگاه از مسئولان ملوان خواسته تا اختیار ۵ نفر از بازیکنان را به خود او بسپارند.امیر گفته که خودش می داند چطور از این بازیکنان بازی بگیرد و با هدایت کردن آنها کاری کند تا ملوان به یکی از تیم های مدعی در لیگ برتر تبدیل شود.رضا حقیقی،پژمان نوری،مازیار زارع،جلال رفخایی و البته نزهتی.

۵ بازیکن کلیدی و تاثیر گذار که بدون شک می توانند نقش زیادی را در تیم ملوان بازی کنند.این در حالی است که قلعه نوی در حالی رضا حقیقی را به خدمت گرفته است که او بازیکنی مثل شهاب کرمی را در تیمش داشته و البته رضا حقیقی هم فصل قبل عملکرد چندان مناسبی در تیمش نداشته است.ولی اعتقاد قلعه نویی این است که از حقیقی یک ستاره می سازد.

سرمربی سابق آبی ها حتی قرار بوده حامد لک را هم با خودش به انزلی ببرد اما در لحظه آخر پشیمان شده و گفته به جای لک پاشنکو را جذب می کند که انزلی چی ها خیلی دوستش دارند.

 

خبرآنلاین