آذرگون: از مذاکره با قلعه نویی بی خبرم/ بهشتی هنوز رسما مالک نشده، قرار بود تا امروز مبلغی را واریز […]

آذرگون: از مذاکره با قلعه نویی بی خبرم/ بهشتی هنوز رسما مالک نشده، قرار بود تا امروز مبلغی را واریز کند

سخنگوی باشگاه ملوان گفت: بهشتی مسئولیت انتخاب سرمربی را برعهده گرفته و من از مذاکره با قلعه نویی بی خبرم.

 

 

 

محمود آذرگون در رابطه با جلسه شب گذشته بهشتی با قلعه نویی اظهار داشت: تا قبل از این می دانستم که دایی گزینه اول بهشتی است اما از مذاکره او با قلعه نویی کاملا بی خبرم. البته فعلا مسئولیت انتخاب سرمربی با خودش است و ما هم امیدواریم که هر چه سریعتر این اتفاق رخ دهد.

 

وی درباره اینکه چطور ملوان هنوز مدیرعامل ندارد تا با مربیان مذاکره کند، عنوان کرد: هنوز مالکیت باشگاه به شکل رسمی به بهشتی واگذار نشده و با تفاهم نامه ای که امضا کردیم او این مسئولیت را برعهده دارد. باید بهشتی به تعهدات خود عمل کند و سپس چند عضو هیات مدیره با نظر وی و همچنین مدیرعامل با نظر کل اعضای هیات مدیره انتخاب شود.

 

سخنگوی ملوان در خصوص اینکه بهشتی تا امروز به تعهداتش عمل کرده یا خیر، تصریح کرد: قرار بود وی بعد از چک ۲۰ میلیاردی که به عنوان ضمانت به باشگاه داد، مبلغی را تا امروز به حساب باشگاه واریز کند که تا این لحظه این اتفاق رخ نداده است. از سویی تا امروز در کل هیچ مبلغی از سوی پرداخت نشده و همه بلاتکلیف هستند. به هر حال به پایان فصل نقل و انتقالات نزدیک می شویم.

 

آذرگون در پایان گفت: امیدوارم هر چه سریعتر مشکلات ملوان رفع شود تا بتوانیم با حضور سرمربی تمرینات را جدی تر از قبل برگزار کنیم. هنوز هم به شکل قاطعانه نمی توان درباره چیزی حرف زد و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

کاپ