مالک باشگاه ملوان گفت: امروز بعد از ظهر تکلیف مذاکره باشگاه با امیر قلعه نویی مشخص می‌شود.     […]

 

مالک باشگاه ملوان گفت: امروز بعد از ظهر تکلیف مذاکره باشگاه با امیر قلعه نویی مشخص می‌شود.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، به نظر می رسد درحالی که هنوز تکلیف رای استیناف برای دو باشگاه راه آهن و پیکان مشخص نیست اما از این دو باشگاه بی تکلیف تر ملوان باشد.

 

باشگاهی که گفته می شود داریوش بهشتی مالک آن شده اما همچنان خبرهایی می رسد که او تمام پولی که قرار بوده واریز کند تا او را به عنوان مالک جدید این باشگاه معرفی کنند پرداخت نکرده است.

 

از سویی بحث انتخاب سرمربی این تیم هم معضلی شده است. گزینه اصلی بهشتی در ابتدای کار علی دایی بوده اما دایی شب گذشته انصراف خود را از حضور در انزلی اعلام کرده است و در نتیجه باعث شده تا بهشتی سراغ امیر قلعه نویی برود.

 

بهشتی در این خصوص به خبرنگار ورزشی فارس اظهار داشت: هنوز چیزی قطعی نشده است. من امروز ظهر با قلعه نویی جلسه دیگری دارم. شب گذشته هم با او جلسه داشتم اما هنوز لیستی از او نگرفتم اما به او گفته ام که دست ما باز است و او هر بازیکنی را بخواهد می توانیم جذب کنیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که چطور این قول را به قلعه نویی داده در حالی که اکثر بازیکنان خوب جذب تیم های دیگر شده اند گفت: در هر صورت ما هم تیم بدی نداریم و بازیکنان فعلی که حضور دارند جزو خوب های لیگ به شمار می روند.