مالک باشگاه ملوان گفت که سرمربی جدید این تیم فردا لیست بازیکنان مدنظرش را ارائه خواهد کرد.       […]

مالک باشگاه ملوان گفت که سرمربی جدید این تیم فردا لیست بازیکنان مدنظرش را ارائه خواهد کرد.

 

 

 

داریوش بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی، خبرگزاری تسنیم، در خصوص اینکه قلعه‌نویی از چه زمانی در تمرین تیم فوتبال ملوان حضور پیدا می‌کند، گفت: طبق صحبت‌هایی که انجام دادیم او از روز دوشنبه به انزلی می‌آید و بر سر تمرین تیم حضور پیدا می‌کند.

 

 

وی در مورد دستیاران قلعه نویی اظهار داشت: تاکنون حضور اکبر محمدی، غدیر بحری و محمد حبیبی (به عنوان مربی دروازه‌بانان) و یک مربی بدنساز ارمنستانی در کادر قلعه‌نویی قطعی شده و البته قرار است یک یا دو نفر دیگر را نیز برای اضافه شدن به این کادر معرفی کند.

 

 

مالک باشگاه ملوان در مورد اینکه گفته می‌شود نام حامد لک، محمد عباس‌زاده و رضا حقیقی در لیست امیر قلعه‌نویی وجود دارد، گفت: نمی‌دانم این نام‌ها بر اساس چه منبعی مطرح شده چون هنوز قلعه نویی لیستی به من نداده و قرار است در این خصوص  امشب با دستیارانش جلسه داشته باشد و فردا (جمعه) لیستش را به من بدهد بنابراین تا زمانی که لیستی را نگرفته‌ام نمی‌توانم در مورد این نام‌ها اظهار نظر کنم.

 

 

بهشتی در مورد اینکه آیا همچنان پیگیر جذب سید جلال حسینی هستید، گفت: من این موضوع را به پیشگاه هادیان، معاون ورزشی باشگاه محول کرده‌ام تا پیگیری کند و اگر سید جلال با نفت قراردادی امضا نکرده باشد حتما برای جذب او اقدام خواهیم کرد. در صحبتی که با قلعه‌نویی داشتم او هم نظر مثبتی بر جذب سید جلال حسینی داشت.

 

 

وی در مورد اینکه آیا خواهان جذب کریم انصاری‌فرد هستید تاکید کرد: انصاری‌فرد را می‌خواهیم و در صحبتی که با قلعه‌نویی داشتیم او هم نظر مثبتی در این خصوص دارد و به ما گفت اگر انصاری‌فرد به ملوان بیایید خیلی خوب است.

 

منبع : تسنیم