اختصاصی – رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در خصوص مسائل مختلف باشگاه از جمله انتخاب امیر قلعه نوعی به عنوان […]

اختصاصی – رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در خصوص مسائل مختلف باشگاه از جمله انتخاب امیر قلعه نوعی به عنوان سرمربی ملوان گفتگویی را با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” انجام داد .

 

 

احمد دنیامالی در خصوص انتخاب امیر قلعه نوعی به عنوان سرمربی ملوان به پایگاه اینترنتی هوادران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفت :« آقای بهشتی پس از اینکه با علی دایی به توافق نرسیدند با امیر قلعه نوعی وارد مذاکره شدند و توانستند با ایشان به توافق نهایی برسند . ما امشب با آقای بهشتی جلسه ای را خواهیم داشت تا در خصوص جزئیات توافق با امیر قلعه نوعی صحبت های لازم را انجام دهیم و همچنین قرار بر این است که نهایتاً تا دوشنبه قلعه نوعی که یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایران است ، به انزلی بیاید و کار خود را به عنوان سرمربی آغاز کند . »

 

رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در خصوص انتخاب دستیاران قلعه نوعی گفت : «همانطور که گفتم قرار است بر سر جزئیات صحبت کنیم تا در این موارد از جمله دستیاران قلعه نوعی به جمع بندی برسیم . در حال حاضر تیم ملوان وضعیت خوبی دارد و با وجود اینکه تمرینات را دیر آغاز کردیم اما بازیکنان و کادر به صورت مستمر در حال تلاش هستند تا تیم به مرز آمادگی برسد ، مزیت ملوان نسبت به ابتدای فصل گذشته این است که ما در این فصل از لحاظ مهره ای شرایط بهتری داریم و با جذب چند بازیکن مورد نظر سرمربی می توانیم تیمی قدرتمند روانه ی رقابتهای لیگ برتر نماییم . انشاله در روزهای آینده نیز برای اردوی سرعین تدارک لازم از سوی باشگاه انجام خواهد شد تا با توجه به آب و هوای مناسب این منطقه در این فصل از سال تیم برای رسیدن به شرایط آرمانی اردوی مناسبی را در این شهر برگزار نماید . »

 

دنیامالی در پاسخ به سوال “ملوان کلاب” در خصوص شایعه اسپانسری “بانک شهر” در فصل جدید برای ملوان اضافه کرد : « ما در تلاشیم مذاکراتی را با شرکت ها و نهادهای مختلف برای بحث اسپانسرینگ ملوان و تبلیغات روی پیراهن برای فصل جدید انجام دهیم تا بهترین گزینه را که شرایط مالی مناسبی برای باشگاه فراهم کند ، به عنوان اسپانسر برای فصل آینده انتخاب نماییم . در مورد بانک شهر نیز خدمت شما عرض کنم که صد در صد جزو گزینه های باشگاه است و در حال مذاکره هستیم تا انشاله اگر شرایط فراهم شود بهترین انتخاب را در این خصوص داشته باشیم .»

 

وی در پاسخ به اینکه از میان شهبازی و بهشتی چگونه بهشتی را برای مالکیت ملوان انتخاب کردند گفت : « ما جلسات بسیاری در این خصوص برگزار کردیم و با هر دو متقاضی ساعتها مذاکره کردیم و استعلام های لازم را گرفتیم . در درجه ی اول بگویم خدمت هواداران عزیز و عاشق ملوان عرض کنم که این یک کار و تصمیم گروهی بود و ما حق انتخاب زیادی نداشتیم ، اما بعد از ساعت ها گفتگو شرایط آقای بهشتی را برای مالکیت سهام باشگاه ملوان مناسب تر دیدیم ، البته این اصلا بدان معنی نیست که آقای شهبازی صلاحیت نداشتند اما پس از جلسات فراوان به این نتیجه رسیدیم اما مردم انزلی مطمئن باشند که ما نماینده ی این عزیزان بوده ایم و تمام تلاشمان بر این بود که به عنوان نماینده آنها بهترین تصمیم را بگیریم با وجود اینکه حق انتخاب کمی داشتیم و امیدوارم این تصمیمات با موفقیت باشگاه بزرگ ملوان همراه شود . »

 

دنیامالی در مورد واگذاری ۵۵ درصد سهام باشگاه ملوان به بهشتی و باقی ماندن ۱۵ درصد از سهام گفت : « همانطور که می دانید ۳۰ درصد سهام باشگاه در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است و ۷۰ درصد آن در اختیار مردم انزلی ، و مسئولین شهر به دلیل جایگاه حقوقی شان مسئولیت داشتند تا این سهام را برای اداره باشگاه ملوان واگذار نمایند که تصمیم بر این شد ۵۵ درصد سهام به آقای بهشتی واگذار و ۱۵ درصد آن را نیز در صورت توافق به منطقه آزاد انزلی واگذار گردد تا بتوانیم به نوعی منطقه آزاد انزلی را نیز به ملوان متصل نماییم . در صورتی که این توافق حاصل شود اتفاق خوبی برای باشگاه ملوان و منطقه آزاد انزلی خواهد بود و در غیر این صورت تا نیم فصل اگر توافقی حاصل نشد ، اولویت این درصد از سهام با آقای بهشتی خواهد بود که در صورت عمل کردن درست به تعهداتشان تا نیم فصل ، ۱۵ درصد بایقمانده نیز به ایشان واگذار گردد . مردم انزلی مطمئن باشند که ما با دقت عمل بسیار تمام اتفاقات را رصد می کنیم و با قراردادی محکم برای موفقیت هرچه بیشتر ملوان تلاش می نماییم .»

 

رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در پایان گفت : « از همه ی هواداران می خواهم که مانند همیشه با دقت عمل بسیار و با عشق فراوان مسائل ملوان را دنبال نمایند و کمک حال تیم محبوبشان باشند تا انشاله فصل جدید ، فصلی بسیار خوبی برای ملوان و آنها باشد و ما در واقع سعی کردیم امانتدار خوبی برای انزلیچی ها باشیم و امیدوارم بتوانیم شرایط خوبی برای باشگاه فراهم کنیم تا شرمنده ی این هواداران عاشق که لحظه به لحظه پیگیر وضعیت تیم محبوبشان هستند ، نشویم .»

 

 

 

پ.ن : پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” از دکتر احمد دنیامالی که در این مدت با حسن نیت پیگیر وضعیت ملوان بوده و با وجود مشغله ی کاری بسیار ، همیشه پاسخگوی این رسانه بودند سپاسگذاری فراوان می نماید .

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net