انزلی – گزینه دوم خرید سهام باشگاه ملوان، از خرید باشگاه داماش خبر داد و گفت: در کلیات به توافق […]

انزلی – گزینه دوم خرید سهام باشگاه ملوان، از خرید باشگاه داماش خبر داد و گفت: در کلیات به توافق رسیده‌ایم و در روزهای آتی با حضور امیر عابدینی برای انتقال نهایی سهام مذاکره می‌کنیم.

جواد شهبازی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت خرید سهام باشگاه داماش گیلان، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: پس از به نتیجه نرسیدن مذاکرات درباره خرید ملوان، از سوی مسئولان باشگاه داماش پیشنهادی مبنی بر قبول مالکیت سهام این باشگاه مطرح شده که در حال بررسی نهایی آن هستم.

 

وی در ادامه افزود: از نظر طرفین ۸۰ درصد کارها انجام شده اما توافق نهایی در حضور امیر عابدینی صورت خواهد گرفت.

 

شهبازی با انتقاد از عملکرد ضعیف مسئولان باشگاه ملوان در خصوص انتقال سهام باشگاه خاطرنشان کرد: در جایی که ثبات نظر وجود نداشته باشد، هر روز باید منتظر شنیدن نظر و خبر جدیدی بود و  نمی‌توان در امر تیم‌داری تمرکز لازم را داشت و تبعات آن به تیم بر می‌گردد.

 

وی تاکید کرد: گرایش به سمت داماش نوعی تلافی در عملکرد ضعیف مسئولان ملوان نیست چرا که گیلان سرزمین بزرگی است که انسان‌های والایی در آن زندگی می‌کنند و نام آوران بسیاری نیز در همه زمینه‌ها داشته و به هیچ عنوان چنین تفکری درباره تلافی کردن این سو مدیریت‌ها در ذهن من وجود نداشته و نخواهد داشت.

 

شهبازی در پایان گفت: امیدوارم روزی فرا رسد که چهار تیم گیلانی (داماش- سپیدرود- ملوان و چوکای تالش) در لیگ برتر به رقابت سالم با یکدیگر بپردازند و فوتبال گیلان به نقطه اوج خود رسد.