ملوانی ها ۲۴ ساعت دیگر به انتظار علی دایی می نشینند اما بعد سراغ یک گزینه پر سر و صدای […]

ملوانی ها ۲۴ ساعت دیگر به انتظار علی دایی می نشینند اما بعد سراغ یک گزینه پر سر و صدای دیگر می روند.

 

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛داریوش بهشتی مالک جوان و جدید ملوان که برای رسیدن به این تیم باید امسال نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان هزینه کند ، همچنان می گوید گزینه اصلی اش برای هدایت قوی سپید ، علی دایی است اما اگر این مربی تا سه شنبه شب تصمیمش را نگیرد باید دنبال گزینه دیگری باشد. گزینه بعدی او اما یک چهره جنجالی در فوتبال ایران است.

 

مردی که روزگاری برای ادبیات گفتاری اش به اوج محبوبیت رسید. یک ایرانی-امریکایی با ته لهجه ای خاص که آمد و آخرین قهرمانی پرسپولیس در لیگ به نام اوست. مردی که استاد وعده های شیرین بود . مردی که متهم بود به رویا فروشی .

 

کسی که قرار بود فوتبال شرق دور را مثل کف دستش بشناسد و با کلام شیرینش خیلی خوب توانسته بود برای خود حامی جذب کند اما بعد از سال اول وعده های دیگرش همه یک به یک رنگ باختند و او از ایران به لیگ ژاپن رفت. سه سال مربیگری در آن کشور هم او را به جایی نرساند و حالا در آمریکا خانه نشین است اما شاید دوباره به لیگ برتر برگردد . او که استاد حرف های آتشین است بی شک برای هواداران پر شور ملوان می تواند هیجانی بی مانند داشته باشد البته اگر شروعی موفق مثل پرسپولیس داشته باشد.

 

 

قطبی برای رفتن به انزلی یک مشکل و البته یک پوئن مثبت دارد. ملوان امسال دو قطب سنتی دارد. یکی مازیار زارع و دیگری پژمان نوری. پژمان همیشه سوگلی قطبی بوده و افشین علاقه ای ویژه به او دارد. در سوی مقابل اما مازیار بعد از رفتن قطبی از ایران مصاحبه های تندی علیه این مربی داشته و حالا باید دید این دو قطب ، کدام شان می تواند چربش بیشتری داشته باشد و اگر دایی نیامد آیا این امپراطور وعده های شیرین فوتبالی به لیگ برتر ایران بر می گردد؟

 

منبع : خبر انلاین