نجفی گفت: در زمان محجوب از حجم بدهی‌های ملوان کاسته شد و ارقام مطرح شده مبنی بر بدهی بالای ملوان […]

نجفی گفت: در زمان محجوب از حجم بدهی‌های ملوان کاسته شد و ارقام مطرح شده مبنی بر بدهی بالای ملوان در دوران محجوب از سوی مسئولان شهر انزلی صحت ندارد.

 

 

 

 

وکیل سیروس محجوب، مالک سابق ملوان و فعلی صبای قم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره واگذاری ملوان به مالک جدید این تیم در دفترخانه اسناد رسمی، اظها‌ر کرد: تاکنون شش بار در دفترخانه حاضر شدیم تا سهام ملوان را به فرد مورد نظر مسئولان شهر واگذار کنیم، اما در هیچ کدام از این دفعات کسی برای انتقال سهام در دفترخانه حاضر نشده است.

 

 

 

 

نجفی ا‌دا‌مه‌ داد: این جانب باید در مورد حجم بدهی‌های باشگاه ملوان توضیحاتی را ارائه دهم. در بدو ورود محجوب، مسئولان تیم را به او واگذار کردند و اعلام کردند که تیم سه میلیارد بدهی دارد. پس از بررسی‌های صورت گرفته و مشخص شدن اسناد مالی، تیم حدود یازده میلیارد بدهی داشت که در مدت مالکیت موکلم از حجم این بدهی‌ها کاسته شد. این موضوع درست نیست که مسئولان اعلام می‌کنند بدهی‌ها از زمان مالکیت محجوب به جا مانده است،‌ بلکه او از حجم بدهی‌ها مقداری کاست.

 

 

 

 

وکیل محجوب در مورد درآمدهای سازمان لیگ نیز گفت: فصل گذشته تیم ۵۰۰ میلیون تومان از سازمان لیگ دریافت کرده و ارقام دیگر صحت ندارد. در طول فصل گذشته شش میلیارد تومان از حساب شخصی‌ برای ملوان هزینه کردیم. تمامی این مطالب را برای روشن شدن افکار عمومی اعلام می‌کنیم. تمامی این هزینه‌ها را موکل اینجانب برای ملوان انجام داده و آن را به عنوان هدیه‌ای برای مردم انزلی و هو‌اد‌ا‌ران ملوان می‌دانیم.

 

منبع : ایسنا