معاون ورزشی ملوان گفت:نم امسال بهترین سالی است که سیدجلال حسینی می تواند به ملوان بیاید.         […]

معاون ورزشی ملوان گفت:نم امسال بهترین سالی است که سیدجلال حسینی می تواند به ملوان بیاید.

 

 

 

 

 

محمود پیشگاه هادیان در گفت و گو با خبرنگار کاپ در خصوص به خدمت گرفتن سیدجلال حسینی اظهار داشت: به دنبال آن هستیم به هر طریقی که شده سیدجلال حسینی را جذب ملوان کنیم. سید جلال اهل انزلی است و از آکادمی ملوان رشد و نمو کرده و دوست داریم در لیگ پانزدهم به ما کمک کند که به وجود او سخت نیاز داریم.

 

 

وی ادامه داد:با حسینی مذاکراتی انجام داده ایم و با مدیربرنامه هایش تماس گرفتیم. هواداران هم سخت دوست دارند سیدجلال به خانه اش بازگردد.من فکر می کنم امسال بهترین سالی است که سیدجلال حسینی می تواند به ملوان بیاید و همراه همبازیان قدیمش ملوان را به اوج برسانند.

 

 

معاون ورزشی ملوان در رابطه با اینکه سیدجلال با باشگاه نفت قرارداد بسته و در تمرینات این تیم هم شرکت کرده است تصریح کرد: ما سیدجلال حسینی را می خواهیم و هر راهی که منتهی به جذب وی شود را طی می کنیم. این مساله هم راه حل دارد. مسئولان نفت بدانند که ما به بازیکن سابق خود نیاز داریم.

 

 

هادیان افزود:در درجه اول خود بازیکن هست که باید دلش با ما باشد و مطمئنا سیدجلال کسی نیست که به هواداران ملوان و آنهایی که از صمیم قلب او را دوست دارند پاسخ منفی بدهد. در این خصوص ما با نفت مشکلی نداریم و با آنها مذاکره جدی می کنیم تا رضایت مسئولان تیم نفت جلب شود.