با مشخص شدن مالک جدید باشگاه ملوان انزلی خیلی از بازیکنان این تیم حالا تکلیف خود را می‌ دانند و […]

با مشخص شدن مالک جدید باشگاه ملوان انزلی خیلی از بازیکنان این تیم حالا تکلیف خود را می‌ دانند و می‌ توانند راحت تر تصمیم گیری کنند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، ایمان صادقی در مورد برعهده گرفتن مالکیت ملوان توسط بهشتی گفت: اینکه مالک جدید ملوان مشخص شده نکته بسیار خوبی است و از نگرانی درآمدند. زیرا در یک ماه اخیر تمام مسوولان شهر و بازیکنان و هر مسوول و نماینده ای که به نوعی به این قضیه نزدیک می‌ شدند، به دنبال برطرف کردن مشکلات بودند. باشگاه ما تقریبا ۸ میلیارد بدهی دارد و قبول کردن مسوولیت این باشگاه سخت بود و هر کسی راضی نمی‌ شد این مسوولیت را بپذیرد اما در نهایت آقای بهشتی راضی به این امر شد و به ما قول داده که همه چیز درست شود. من فکر نکنم مثل زمان آقای محجوب شود و در واقع مالک جدید با مالک قبلی فرق می‌ کند و بیشتر پای حرف هایش می‌ ایستد.

او در مورد حضور علی دایی که جدی ترین گزینه سرمربیگری ملوان است نظرش را اینگونه بیان کرد: اگر آقای دایی بیاید، همه چیز خیلی فرق می‌ کند. او تجربه زیادی دارد و تا به حال مربی خیلی از بازیکنان بزرگی بوده و او یکی از بهترین مربی ها از لحاظ فنی و اخلاقی است و قطعا به هر تیمی بیاید به آن تیم کمک می‌ کند و نتیجه می‌ گیرد. آقای دایی می‌ تواند گزینه خیلی خوبی باشد.

وقتی از این بازیکن سوال شد که به طور قطعی در ملوان می‌ ماند یا خیر پاسخ داد: راستش من هنوز قراردادی با ملوان امضا نکرده ام، قرار است بر سر مسائل مالی صحبت کنیم و به توافق برسیم. من بازیکن آزاد هستم و دو پیشنهاد هم دارم اما به شخصه دوست دارم در ملوان بمانم. این تیم تبدیل به خانه من شده، با بچه ها که صحبت می‌ کنم آنها هم همین نظر را دارند و همگی دوست دارند در ملوان بمانند.

صادقی در پایان در مورد اینکه با توجه به اینکه کارش را دیر استارت خواهند زد و این مساله باعث نمی‌ شود این تیم ضربه بخورد، افزود: طبیعتا از تیم های دیگر عقب افتاده ایم. البته به شخصه مشکل بدنی نداریم زیرا در این مدت تمرین داشته ایم ولی فکر کنم قرار است خیلی به خودمان فشار نیاوریم و سبک تمرین کنیم زیرا نزدیک به شروع مسابقات هستیم و اگر قرار باشد فشار بیش از حد به خود بیاوریم ۵، ۶ بازی اول نتیجه نمی‌آوریم. البته آقای دایی یا هر مربی دیگری که بیاید، تدابیر خاص خودش را راجع به این قضیه دارد.

 

منبع : ورزش۳