مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: در ملوان بزرگ شده‌ام و تمام فکرهای خوبم برای ملوان است و برای آن‌ها […]

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: در ملوان بزرگ شده‌ام و تمام فکرهای خوبم برای ملوان است و برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس سید جلال حسینی پس از حضور در تمرینات نفت تهران در مورد اینکه شاید هواداران پرسپولیس از حضور او در تیمی به جز پرسپولیس ناراحت شوند گفت: برای هواداران پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم آن‌ها تیم خود را حمایت کنند و امیدوارم به موفقیت برسند.

 

وی در مورد اینکه آیا برای حضور در نفت با کسی مشورت کرده است تصریح کرد: در این تصمیم گیری شاید یک نفر از من ناراحت شود که امیدوارم او من را ببخشد.

 

مدافع تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه آیا برای مذاکره در خانه مهدی رحمتی حاضر شده است خاطرنشان کرد: رحمتی یکی از بهترین دوستانم است با او همیشه صحبت می‌کنم ولی او اکنون در اردوی استقلال به سر می‌برد.

وی تاکید کرد: امیدوارم تصمیم خوبی گرفته باشم امروز صحبت نهایی را با منصوریان انجام می‌دهم.

 

حسینی در رابطه با  اینکه آیا ممکن است به پرسپولیس باز گردد عنوان کرد: مربی آن تیم تصمیمش را گرفته و بهتر است نظرش را عوض نکند و هر کسی کار خودش را انجام دهند.

 

وی در مورد  علاقه‌اش به باشگاه ملوان گفت در ملوان بزرگ شده‌ام و تمام فکرهای خوبم برای ملوان است و برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

حسینی  در پایان گفت: شرایط بسیار سخت است واقعا نمی‌دانیم سال آینده چه خواهد شد و امیدوارم سال خوبی در پیش داشته باشیم.