کمک مربی سایپا گفت: دوست داشتم در ملوان مربیگری کنم اما وقتی دیدم کسی از باشگاه با من تماس نگرفت […]

کمک مربی سایپا گفت: دوست داشتم در ملوان مربیگری کنم اما وقتی دیدم کسی از باشگاه با من تماس نگرفت با مجید جلالی و مسئولان تیم سایپا صحبت کردم تا یک فصل دیگر هم در این تیم بمانم.

 

فرهاد پور غلامی ضمن بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی آنا گفت: فقط در رسانه‌ها خواندم که یکی از گزینه‌های باشگاه ملوان هستم اما در مدت حضورم در انزلی کسی از طرف باشگاه با من در این باره صحبت نکرد. وقتی دیدم که صبرم بی نتیجه است با مجید جلالی صحبت کردم تا دوباره به سایپا برگردم که این اتفاق هم افتاد و من از این بابت خوشحالم.

 

 

وی در ادامه در خصوص شرایط تیم فوتبال سایپا گفت: تمرینات بر اساس برنامه پیش می‌رود و ما مشکل خاصی نداریم. مدیران باشگاه هم تمام تلاش خود را کرده‌اند تا بازیکنان مورد نظر کادر فنی جذب شوند که تا به امروز این اتفاق افتاده‌ است و انشالله در روزهای آتی هم با جذب دیگر بازیکنان مورد نیاز تیمی خوب را برای لیگ پانزدهم آماده می‌کنیم. خوشبختانه اسکلت کلی تیمی حفظ شده‌ است که این موضوع کار ما را در لیگ پانزدهم آسان‌تر خواهد کرد.

 

 

مربی تیم سایپا در ادامه در باره جذب جواد نکونام نیز گفت: جواد بازیکن خوبی است که حضورش در سایپا می تواند مثمرثمر باشد. تا آنجا که می دانم مدیران باشگاه پیگیر حضور این بازیکن در جمع بازیکنان تیم هستند و مذاکرات در این خصوص ادامه دارد. من امیدوارم که این گفت وگو در نهایت منجر به این مسئله شود که در لیگ پانزدهم جواد نکونام را در سایپا ببینیم.

 

 

پورغلامی افزود: قرار بود برای برپایی اردو به ترکیه برویم که این اردو لغو شد و تمرینات سایپا تا آغاز مسابقات لیگ در تهران دنبال خواهد شد. برنامه ویژه‌ای برای تمرینات در نظر گرفته‌ایم که با اجرای آن به طور حتم با تیمی آماده و قبراق وارد مسابقات خواهیم شد.

 

منبع : آنا