در حالی‌که اکثر تیم‌های حاضر در لیگ برتر تمرینات خود را آغاز کرده‌اند و در حال تشکیل اردوهای تدارکاتی هستند، […]

در حالی‌که اکثر تیم‌های حاضر در لیگ برتر تمرینات خود را آغاز کرده‌اند و در حال تشکیل اردوهای تدارکاتی هستند، وضعیت ملوان همچنان در پیچ و خم مشخص شدن وضعیت مالک است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در حالیکه خبرها حکایت از مالکیت بهشتی بعد از رفتن محجوب داشت خبر درست از آب در نیامده و ملوان هنوز مالک خود را نمی‌شناسد. عزت‌ا… پورغاز، مدافع ملی‌پوش ملوان ضمن خوب ندانستن شرایط سپیدپوشان انزلی گفت: ملوان روزهای خوبی را تجربه نمی‌کند و این شرایط اصلا در شأن مردم فوتبالدوست انزلی نیست. امیدوارم مسوولان هرچه زودتر فکری بکنند.

 

 

این بازیکن که از شرایط ملوان فقط از طریق رسانه‌ها با خبر است از پیشنهادهایی می‌گوید که به خاطر ملوان به آنها فکر نکرده است: من یک سال دیگر با ملوان قرارداد دارم و خیلی دوست داشتم سال خوب گذشته را امسال هم تجربه کنیم. متاسفانه این اتفاق نیفتاده و کار هر روز سخت‌تر می‌شود. پیشنهادهای زیادی امسال داشتم اما اولویتم ملوان است چون این تیم را دوست دارم و در اینجا بود که به تیم‌ملی رسیدم. امیدوارم هرچه زودتر تکلیف باشگاه روشن شود.

 

 

پورغاز با سخت دانستن اوضاع ملوان در لیگ پانزدهم به جلسه‌ای اشاره دارد که چند روز پیش اکثر بازیکنان تیم با مسوولان ملوان داشته‌اند: چند روز پیش با اکثر بازیکنان از جمله پژمان نوری و مازیار زارع به باشگاه رفتیم تا ببینیم تکلیف چیست اما جواب قطعی به ما ندادند و گفتند ظرف چند روز آینده همه چیز مشخص می‌شود. سال سختی پیش رو داریم و همه تیم‌ها بدنسازی کرده و تمرینات تاکتیکی خودشان را آغاز کرده‌اند ما هنوز وضعیت‌مان مشخص نیست.

 

 

سوال بعدی از مدافع ملوان این بود که به نظرت بین علی دایی و احمدزاده کدام‌یک سرمربی این تیم خواهد شد: در بین نام‌هایی که مطرح بود نام دایی و احمدزاده از همه بیشتر مطرح است. این دو مربی هر دو بزرگ هستند و امیدوارم هرکدام که می‌آیند بتوانند روزهای خوبی را برای ملوان رقم بزنند. خیلی‌ها می‌گویند شاید مربی بومی باشد بهتر باشد اما برای من بازیکن هیچ فرقی نمی‌کند و مهم این است که تکلیف ملوان زودتر مشخص شود و هرکسی که می‌آید بتواند هرچه زودتر تیم را به شرایط عادی برگرداند.

 

اینکه با ملوان، دوباره پورغاز می‌تواند ملی‌پوش شود، مطلبی بود که این مدافع در پاسخ به آن چنین گفت: من در این شرایط بیکار ننشسته‌ام و تمرینات اختصاصی خودم را پیگیری می‌کنم. ان‌شاء‌ا… با روشن شدن وضعیت تیم و انجام کارهای گروهی بتوانم دوباره به تیم‌ملی برسم و این مساله به نظرم دور از دسترس نیست.

 

منبع : خبرگزاری موج