مهاجم فصل گذشته ملوان ادعا می‌ کند که باشگاه استقلال شأن او را رعایت نکرد و به همین دلیل قراردادی […]

مهاجم فصل گذشته ملوان ادعا می‌ کند که باشگاه استقلال شأن او را رعایت نکرد و به همین دلیل قراردادی با او منعقد نشد.

 

 

فرزاد حاتمی به ورزش سه گفت که در یارگیری به ملوان کمک می‌ کند اما اول باید تکلیف باشگاه مشخص شود.

* ظاهرا در ملوان ماندنی شده ای، این خبر را تایید می‌ کنی؟
به هرحال من دوست دارم در ملوان بمانم ولی شرایط باید خیلی بهتر از این باشد. باید مالکیت باشگاه مشخص شود تا ما بتوانیم تیم قوی روانه مسابقات کنیم.

* گفته می‌ شود در یارگیری داری به ملوانی ها کمک می‌ کنی. درست است؟
به هر حال من دوست دارم در تیمی بازی کنم که آن تیم مدعی قهرمانی باشد. به جز پارسال در هر تیمی که در این سال ها به میدان رفته ام، مدعی قهرمانی بوده است. به همین هر کاری که از دستم برمی آید انجام می‌ دهم که این تیم یک تیم مدعی باشد.

* با بازیکنی هم برای آمدن به ملوان صحبت کرده ای؟
به هر حال من دوست و رفیق هایی دارم که به خاطر من حاضرند به ملوان بیایند اما باید تکلیف مالکیت ملوان روشن باشد تا بازیکن با خیال راحت به این تیم بیاید. با این شرایط کمتر بازیکنی ریسک می‌ کند و با ملوان قرارداد می‌ بندد.

 

* اینکه می‌ گویند به ملوان بابت تمدید قرارداد یک میلیارد تومان پیشنهاد داده ای درست است؟
نه، من این موضوع را تکذیب می‌ کنم.

* پس چرا قراردادت را تمدید نکرده ای؟
من به خاطر ملوان به هیچ کدام از پیشنهادهایم پاسخ مثبت نداده ام. من از گسترش فولاد، استقلال اهواز و چند تیم دیگر پیشنهاد داشتم. اما دوست دارم در ملوان بمانم ولی همانطور که گفتم باید تکلیف مالکیت باشگاه مشخص شود.

* این درست است که به خاطر پول به پیشنهاد استقلالی ها پاسخ منفی دادی؟
درست است. اول باید بگویم که چند نفر از باشگاه استقلال با من تماس گرفتند که در باشگاه کاره ای نبودند و به همین دلیل جواب آنها را ندادم تا اینکه یک روز خود آقای نظری جویباری با من تماس گرفت. من دیدم که باشگاه استقلال شأن من را حفظ نمی‌ کند و به همین دلیل تصمیم گرفتم به پیشنهاد آنها پاسخ منفی بدهم.

* مگر چقدر می‌ خواستند به تو پول بدهند؟
من برای یک نیم فصل بازی کردن در استقلال آن هم دو، سه سال پیش ۴۰۰ میلیون گرفتم اما مدیران استقلال به من گفتند که ۵۰۰، ۶۰۰ میلیون تومان بابت یک فصل به من می‌ دهند که من قبول نکردم. به هر حال بازیکن باید شأنش حفظ شود. من نمی‌ توانم یک سال در کنار بازیکنی بازیکن کنم که هم تراز من است و یک میلیارد هم پول گرفته. باز هم از آقای مظلومی تشکر می‌ کنم که از من خواستند به این تیم بروم.

* خودت دوست نداشتی به استقلال برگردی؟
به هر حال بازی کردن در تهران همیشه خوب است، ضمن اینکه در استقلال روزهای خوبی دارم. دوست داشتم در کنار مادرم باشم چون او در تهران است ولی به هر حال انزلی هم شهر خوبی است و خوشحال می‌ شوم به طرفداران ملوان خدمت کنم.

* با شرایطی که ملوان دارد، فکر می‌ کنی می‌ تواند تیم موفقی برای لیگ پانزدهم باشد؟
مسوولان باید هر چه سریع تر به فکر این تیم باشند. من دیده ام که مردم انزلی چقدر دوست دارند که این تیم موفق شود و با برد این تیم چقدر خوشحال می‌ شوند. به خاطر مردم هم که شده باید سریع تر فکری به حال این تیم بشود.

 

منبع: ورزش۳