رئیس هیات فوتبال بندر انزلی گفت: هر دو متقاضی خرید به نوعی در حال کشتن زمان هستند و این مسئله […]

رئیس هیات فوتبال بندر انزلی گفت: هر دو متقاضی خرید به نوعی در حال کشتن زمان هستند و این مسئله می‌تواند به تیم ملوان ضربه بزند.

 

 

 

 

رئیس هیات فوتبال بندر انزلی گفت: هر دو متقاضی خرید به نوعی در حال کشتن زمان هستند و این مسئله می‌تواند به تیم ملوان ضربه بزند.

محمود رمضانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط خریداران باشگاه ملوان و نامه‌ای که برای شهبازی یکی از خریداران باشگاه ارسال کرده گفت: او پاسخ نامه ما را داده و در این نامه ۵، ۶ موضوع مطرح کرده که برای عملی شدن آنها زمان زیادی می‌خواهیم. البته بخشی از درخواست‌های ایشان اجرا شده است. اینکه سهام باشگاه ملوان از محجوب گرفته شود که ۹۰ درصد این اتفاق انجام شده و فردا امضای نهایی انتقال سهام انجام خواهد شد.

 

وی ادامه داد: درخواست‌های دیگر ایشان مبنی براینکه اکثریت هیات مدیره با او باشد و مسائل دیگر نیاز به زمان دارد که باشگاه ملوان دیگر زمانی در اختیار ندارد. ظاهرا هر دو خریدار باشگاه در حال کشتن زمان هستند بنابراین تا روز شنبه به این دو خریدار فرصت داده می‌شود تا به وعده‌های خود عمل کنند. در غیر این صورت احمد دنیامالی به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان انتخاب خواهد شد و ایشان با جذب یک اسپانسر کار اداره ملوان را پیش می‌برند تا یک مالک برای باشگاه پیدا شود.

 

رئیس هیات فوتبال انزلی تصریح کرد: شب گذشته نیز جلسه‌ای با حضور بازیکنان و مسئولان برگزار شد و مقرر شد بازیکنان اصلی از شنبه در تمرینات شرکت کنند و مسئولان هم قول دادند مطالبات فصل گذشته بازیکنان را پیگیری کنند بنابراین بازیکنان قرار است از ساعت ۱۷ روز شنبه در تمرینات شرکت کنند و با حضور نفرات اصلی تیم تمرینات در ورزشگاه تختی انزلی پیگیری خواهد شد.

 

منبع : فارس