اختصاصی – دکتر احمد دنیامالی مدیر توانمند انزلیچی که در شورای شهر تهران حضور دارد ، پس از درخواست های […]

اختصاصی – دکتر احمد دنیامالی مدیر توانمند انزلیچی که در شورای شهر تهران حضور دارد ، پس از درخواست های متعدد هواداران ملوان برای رسیدگی به اوضاع در هم ریخته ی این باشگاه ، به دعوت هواداران لبیک گفت و با حضور در جلسات متعدد برای سر و سامان دادن به باشگاه دست به کار شد .

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، احمد دنیامالی که هفته ی گذشته برای برگزاری جلسات در خصوص واگذاری مالکیت باشگاه به انزلی آمده بود ، امروز بار دیگر در انزلی حضور دارد و پیامی را در اختیار “ملوان کلاب” قرار داد تا هواداران را از چند و چون کار مطلع نمایند :

 

بسمه تعالی

سلام خدمت همه ی هواداران غیور ملوان و سپاس از اظهار لطف و پیگیری این عزیزان

خدمت هواداران گرامی و دل نگران ملوان عارضم ما امروز و امشب دو نشست بسیار مهم خواهیم داشت که تحقیقاً از مهم ترین جلسات خواهد بود . به هر حال میدانید که مشکلات زیادى سر راه است که باید در جهت منافع باشگاه ملوان از نظر حقوقى و “تامین منابع مالى” شفاف و روشن شود ، باید تا روز شنبه صبر کنیم اما از قول بنده و همه دوستان درگیر این کار مهم به مردم عزیز منعکس کنید که با حواسى جمع و به صورت لحظه اى در جهت منافع مردم و ملوان براى خبرهاى خوش در تلاش هستیم .

امیدوارم که شرمنده مردم عزیز انزلى نشویم و از بابت این که تاکنون نتوانستیم نگرانى مردم دوستدار ملوان را برطرف کنیم خاضعانه از مردم پوزش میخواهیم .

از خداوند باریتعالى می خواهم به حق این ایام پر برکت مردم انزلى و تیم ملوان همیشه سربلند و برقرار باشند.

 

سپاس – احمد دنیامالی

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net