مالک باشگاه ملوان گفت: اگر مستندات باشگاه را تا فردا به من ارائه کنند کارم را به طور رسمی در […]

مالک باشگاه ملوان گفت: اگر مستندات باشگاه را تا فردا به من ارائه کنند کارم را به طور رسمی در ملوان آغاز خواهم کرد.

 

داریوش بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد جلسه شب گذشته باشگاه ملوان گفت: قرار شد در این جلسه مستندات، آمار و ارقام و قراردادهای بازیکنان حداکثر تا فردا به من تحویل شود تا من کارم را به طور رسمی در ملوان آغاز کنم و باشگاه را تحویل بگیرم.

وی در مورد اینکه از او ضمانت بانکی خواسته شده، گفت: طبق قراردادی که داریم پیش می‌رویم. در حال حاضر که باشگاه هنوز در اختیار سیروس محجوب است و مهر باشگاه هنوز در اختیار ایشان است من چگونه می‌توانم به حساب باشگاه پول واریز کنم.

وی ادامه داد: من پرداخت بدهی به بازیکنان را قبول کرده‌ام اما قرار نشده که به حساب شخصی پولی بریزیم. قرار است مستندات و قرارداد بازیکنان به من تحویل شود تا من هم ترتیب پرداخت مطالبات را بدهم. پس اگر فردا این مسئله مشخص شود شرایط برای همکاری من و ملوان مهیاست و اگر این اتفاق رخ ندهد به ضرر هر دو طرف خواهد بود زیرا ملوان باز هم زمان را از دست می‌دهد و امکان بستن یک تیم خوب کمتر می‌شود.

وی در مورد اینکه به دایی دوباره پیشنهاد مربیگری ملوان را داده اما او اعلام کرده با ملوان همکاری نمی‌‌کند، گفت: علی دایی حق داشت زیرا او نگران ساختار باشگاه بود. من از جمعه پیش مذاکرات رسمی خود را با علی دایی آغاز کرده‌ام و ایشان هم به من لطف داشته‌اند اما متأسفانه اشخاصی صحبت از مبلغ و رقم قرارداد ایشان را بیان کردند که اصلا اینگونه نبود. علی دایی نگران ساختار باشگاه ملوان است و معتقد بود هیأت مدیره باید مصوبه رسمی به من بدهد تا با دایی وارد مذاکره جدی شوم که این اتفاق هنوز تا امروز رخ نداده است. امیدوارم فردا همه مسائل و مستندات لازم به من تحویل داده شود تا بتوانم تیم خوب برای هواداران آماده کنم.

وی افزود: علی دایی حق داشت زیرا ثبت شرکت‌ها حداقل ۴۵ روز زمان لازم دارد و من تا آن زمان حق امضا ندارم پس او باید بداند با چه کسی طرف است و ساختار دقیق ملوان مشخص باشد.

بهشتی با انتقاد از برخی اظهارات یکی از متقاضیان خرید باشگاه ملوان گفت: بهتر است وقتی قراردادی امضا شد کسانی که نتوانسته‌اند در این قرارداد شرکت کنند دیگر صحبت‌هایی را برای ایجاد حاشیه بر زبان نیاورند. سرمایه‌گذار در باشگاه ملوان دوست دارد که تیم قدرتمند برای ملوان ببندد. من هم می خواهم یک تیم قدرتمند مهیا کنم اما باید امنیت و آسایش روانی من هم تأمین باشد. نباید برخی افراد بی مورد حاشیه‌سازی کنند.