آذرگون: بهشتی تا ۲ روز آینده به تعهداتش عمل نکند، تصمیم دیگری می گیریم/ کدام منطق می گوید بدون گرفتن […]

آذرگون: بهشتی تا ۲ روز آینده به تعهداتش عمل نکند، تصمیم دیگری می گیریم/ کدام منطق می گوید بدون گرفتن پول سهام را واگذار کنیم؟

 

 

 

 

سخنگوی باشگاه ملوان بندرانزلی گفت:اگر الان بدون دریافت مبلغی مالکیت را به بهشتی واگذار کنیم همین مردم فردا نمی گویند شما چرا بی گدار به آب زدید؟

 

 

 

محمود آذرگون در گفت و گو با خبرنگار کاپ درباره منتفی شدن حضور علی دایی در ملوان اظهار داشت: مذاکرات با علی دایی توسط بهشتی انجام شده بود و در نهایت هم به نظر می رسد توافقی حاصل نشد. حضور دایی در ملوان اتفاق خوبی برای باشگاه بود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و باید دید در روزهای آینده مسئولان باشگاه به چه تصمیمی برای انتخاب سرمربی خواهند رسید.

 

 

وی در واکنش به انتقاد بهشتی از مسئولان باشگاه به دلیل ندادن اختیار مکتوب به وی برای توافق با دایی عنوان کرد: بهشتی چطور این حرف را زده است؟ او خودش قرار بود یکسری مبالغ را آماده کرده و تحویل مسئولان باشگاه دهد، همچنین ما منتظر ضمانت هایی از سوی او هستیم که در قراردادمان ذکر شده اما هنوز هیچ کدام از آنها به دست ما نرسیده است. در واقع هنوز انتقال سهام به صورت رسمی انجام نشده و فقط یک توافق با بهشتی انجام شده که او باید به تعهداتش عمل کند.

 

 

عضو هیات مدیره ملوان با اشاره به بلاتکلیفی این باشگاه تصریح کرد: متاسفانه زمان در حال از دست رفتن است و ما هم مثل مردم انزلی نگران هستیم اما در شرایط فعلی کاری از دستمان برنمی آید. به هر حال ما با بهشتی بر سر مالکیت باشگاه به توافق رسیدیم اما او باید به تعهداتش عمل کند تا کار به صورت رسمی استارت بخورد. الان هم تمرینات آغاز شده و همه منتظر انتخاب سرمربی هستند.

 

 

وی  درباره اینکه بهشتی اعلام کرده منطقی نیست بدون بستن قرارداد مبالغی را به باشگاه واریز کنند، خاطرنشان کرد: من هم از او سوال دارم؛ کدام منطق حکم می کند بدون پرداخت مبلغ ما به او اختیار تام بدهیم؟ به هر حال این مردم از ما توقع دارند و ما هم نمی خواهیم از چاله به چاه بیفتیم. اگر الان بدون دریافت مبلغی مالکیت را به بهشتی واگذار کنیم همین مردم فردا نمی گویند شما چرا بی گدار به آب زدید؟

 

 

آذرگون در پایان در خصوص اینکه چه زمانی تکلیف ملوان مشخص خواهد شد، بیان داشت: ما تا دو روز آینده به بهشتی فرصت می دهیم تا مبالغ و ضمانت هایی که در توافق مان وجود داشت را به ما ارائه دهد وگرنه مسئولان شهری قطعا تصمیم دیگری خواهند گرفت. امیدوارم این اتفاق رخ دهد چون تا همین جا هم زمان از دست رفته و خیلی از تیم های دیگر عقب هستیم.