اختصاصی- داریوش بهشتی مالک جدید باشگاه ملوان جلسه ای را با پژمان نوری و مازیار زارع  برگزار کرد.   به […]

اختصاصی- داریوش بهشتی مالک جدید باشگاه ملوان جلسه ای را با پژمان نوری و مازیار زارع  برگزار کرد.

 


به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، داریوش بهشتی مالک جدید باشگاه ملوان برای روشن شدن وضعیت بازیکنان ملوان و قرارداد های آنها، سه شنبه شب جلسه ای را با حضور پژمان نوری و مازیار زارع کاپیتان اول و دوم ملوان و محمود پیشگاه هادیان و محمود رمضانی رییس هیئت فوتبال انزلی برگزار کرد. محمود بدیعی فر رئیس شورای شهر انزلی نیز از اواسط جلسه به جمع آنها اضافه شد.

در این جلسه راجع به مسائل گوناگونی از جمله چگونگی همکاری بهشتی با باشگاه ملوان بحث و تبادل نظر شد. داریوش بهشتی اظهار داشت هنوز سهام باشگاه ملوان به نام وی زده نشده و حتی تمامی حساب های باشگاه به نام مالک قبلی است و وی تا دو روز آینده ضمانتی که از او خواسته بودند را در اختیار مسئولان قرار خواهد داد تا باشگاه به نام وی ثبت گردد و او مسائل مالی باشگاه را برطرف نماید . وی همچنین قول داد تکلیف سرمربی تیم را تا پایان هفته مشخص نماید و همچنین با بازیکنان فصل گذشته تا هفته ی آینده تسویه حساب نماید و باشگاه برای عقد قرارداد با بازیکنان وارد مذاکره شود .

شنیده ها حاکی از آن است که داریوش بهشتی هنوز در پی جذب علی دایی برای نیمکت سرمربیگری ملوان است و بهمن دهقان نماینده ی دایی نیز در طول این جلسه برای اطلاع از نتیجه ی مذاکرات چند بار با وی تماس گرفته است.


ضمنا بهشتی از پژمان نوری و مازیار زارع درخواست کرد از بازیکنان اصلی تیم بخواهند تا زمان مشخص شدن وضعیت قرارداد ها در تمرینات تیم شرکت کنند.

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net