سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در جریان حضور امیرحسین صادقی در تبریز نیستم.       ایوب ذوالفقاری در گفت […]

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در جریان حضور امیرحسین صادقی در تبریز نیستم.

 

 

 

ایوب ذوالفقاری در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره این شایعه که امیرحسین صادقی برای مذاکره با مسئولان باشگاه تراکتورسازی به تبریز آمده است، اظهار داشت: من در جریان این موضوع نیستم و بهتر است حرفی نزنم.

 

 

وی درباره شرایط آندرانیک تیموریان بیان داشت: آندو به ما اعلام کرد اگر به قطر نرود به تراکتورسازی برمی گردد و ما روی این حرف آندو حساب کرده ایم. انشاءالله که به تراکتورسازی می آید.

 

 

سرپرست تراکتورسازی درباره جذب دروازه بان جدید خاطرنشان کرد: ما محمدرضا اخباری را جذب کردیم اما ظرف روزهای آینده قطعا یک دروازه بان بزرگ را به خدمت می گیریم.

 

 

ذوالفقاری با اشاره به انتقادهایی که برخی باشگاه ها به جذب سربازان توسط تراکتورسازی می کنند، تاکید کرد: این انتقادها همیشه بوده است. من یک سوال دارم مگر بختیار رحمانی پارسال بازی کرده که می گویند ستاره لیگ را گرفته اید؟ به هر حال بازیکنان باید خدمت سربازی شان را طی کنند و برای اینکه فوتبالشان خراب نشود، ما به آنها کمک می کنیم.

 

 

وی ادامه داد: چرا زمانی که فجرسپاسی سرباز می گرفت و همه نفراتش هم سرباز بودند، کسی به آنها کاری نداشت. از دوستان می خواهم این حرف ها را نزنند.

 

 

ذوالفقاری درباره انتقاد مسئولان ملوان به اینکه بین تراکتورسازی و ملوان تبعیض قائل می شوند و بحث دیگری که تراکتورسازی به سربازانش غیر از حقوق سربازی هم پول می دهد، بیان داشت: باشگاه ملوان خودش این همه سرباز گرفته، ماهینی و افشین بازیکنان کوچکی هستند؟ مگر حسینی را ندارند؟ این حرف ها برای چیست. این ها اگر مدرکی دال بر اینکه ما به سربازان مبلغ اضافه ای پرداخت می کنیم، دارند، رو کنند.

 

 

وی در پایان افزود: تیم تراکتورسازی با این حرف ها خراب نمی شود. ما کار خودمان را می کنیم و برای سربلندی آذربایجان و مردم عزیزش تلاش می کنیم. شک نکنید از مسیر خود ذره ای منحرف نخواهیم شد.