معاونت تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح گفت:بیش از ۱۰۰ نفر کارتشان باطل شده بود و این تعداد را نمی توان […]

معاونت تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح گفت:بیش از ۱۰۰ نفر کارتشان باطل شده بود و این تعداد را نمی توان به یک تیم داد.


 

 

سردار مهرعلی باران چشمه در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با انتقادات وارده به تقسیم سربازان و اینکه اکثر بازیکنان مطرح به تراکتورسازی رفته اند، اظهار داشت: ما کمیته ای در معاونت تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح داریم که تعیین می کنند فلان بازیکن سرباز به کدام تیم برود. البته اینطور نیست که تمام بازیکنان به تراکتورسازی رفته باشند، بلکه به تیمهای ملوان، نیروی زمینی و فجرسپاسی هم بازیکن داده ایم. بیش از ۱۰۰ نفر کارتشان باطل شده بود و این تعداد را نمی توان به یک تیم داد.

 

وی درباره شائبه طرفداری از تراکتورسازی عنوان کرد: از تراکتورسازی طرفداری نمی کنیم اما این تیم که در لیگ برتر دوم شده و در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، باید شرایطش باید تیمهای دیگر فرق کند. من همین جا صراحتا می گویم که اولویت ما با تراکتورسازی است که بازیکنان مطرح را به این تیم بفرستیم چون جنبه ملی دارد.

 

 

معاونت تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح درباره ادعای ملوانی ها مبنی بر اینکه تراکتورسازی به سربازان پول پرداخت می کند، تصریح کرد: از این مساله اطلاعی ندارم و از سال قبل هم اعلام کردیم که پرداخت پول بیش از حقوق سربازی به این بازیکنان غیرقانونی است. الان هم اگر پولی پرداخت شود، غیرقانونی بوده است و پیگیری می کنیم.

 

 

باران چشمه در پایان گفت: تیم ملوان که به این مسائل اعتراض کرده، فعلا وضعیتش مشخص نیست و هیچ سامانی ندارد. هر زمان که آنها سرمربی شان را مشخص کردند و تمریناتشان شروع شد، یک تصمیمی برایشان می گیریم.