اختصاصی – تمرینات ملوان زیر نظر محمد قدیربحری و کادرفنی فصل گذشته در زمین ورزشی شیلات ادامه دارد .   […]

اختصاصی – تمرینات ملوان زیر نظر محمد قدیربحری و کادرفنی فصل گذشته در زمین ورزشی شیلات ادامه دارد .

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، تمرینات ملوان در روزهای گذشته با حضور بازیکنان تستی و تیمهای پایه پیگیری شد و امروز (دوشنبه) طبق وعده ای که پژمان نوری کاپیتان ملوان داده بود ، تعدادی از بازیکنان اصلی تیم در فصل گذشته با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شدند .

 

به غیر از پژمان نوری ، مازیار زارع ، سید جلال رافخایی ، سعید یوسف زاده ، عزیز معبودی ، احمد آهی ، محمد آبشک ، حسین کنعانی ، عزت اله پورغاز ، سید حسین حسینی و همچنین آرش افشین ، حسین ماهینی و محمدحسین مهرآزما از بازیکنان سرباز این فصل به محل تمرین آماده اند و محمود پیشگاه هادیان معاون باشگاه جلسه ای خصوصی را در گوشه ای از زمین تمرین با این بازیکنان برگزار کرده است .

 

همچنین پویا نزهتی بازیکن ریزنقش سابق ملوان و فصل گذشته سایپا که فصل موفقی را نیز در این تیم پشت سر گذاشت ، در محل تمرین ملوان حاضر شد و با هم تیمی های قدیمی خود خوش و بش کرد ، گفته می شود این بازیکن تمایل خود را برای حضور در ملوانِ لیگ پانزدهم اعلام کرده است .

 

محمود رمضانی رئیس هیئت فوتبال شهرستان انزلی به همراه برخی پیشکسوتان ملوان و تعداد زیادی از هواداران در محل تمرین حاضر هستند .

 

اخبار تکمیلی به زودی در ملوان کلاب.

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net