به دنبال مشخص شدن مالکیت باشگاه ملوان، هیات مدیره این باشگاه از امروز( شنبه) مشغول مذاکره با علی دایی برای […]

به دنبال مشخص شدن مالکیت باشگاه ملوان، هیات مدیره این باشگاه از امروز( شنبه) مشغول مذاکره با علی دایی برای برعهده گرفتن سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه است.

 

 

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان بعد از ظهر شنبه در این باره به ایرنا گفت:در مذاکرات انجام شده در۹ بند به توافق رسیده ایم و یک بند باقی مانده که امروز علی دایی در مورد آن نظر خواهد داد.

پس از بررسی های مسوولان شهری به همراه احمد دنیامالی، داریوش بهشتی باارائه ضمانت پنج میلیارد تومانی مالک۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان شد و ۳۰ درصد سهام همچنان در اختیار نیروی دریایی ماند.

داریوش بهشتی لرد متولد ۱۳۵۵روستای لرد شهرستان خلخال و دارای مدارک دانشگاهی تربیت بدنی، معماری و فوق لیسانس حقوق عمومی از دانشگاه تهران بوده و در حال حاضر در زمینه عمرانی مشغول فعالیت اقتصادی است. وی سال گذشته مدیرعامل تیم دسته دومی نسل ابومسلم بود.

فعلا بزرگترین دغدغه هیات مدیره باشگاه ملوان تسویه حساب مالی بازیکنان فصل پیش است که بخش عمده بدهی های باشگاه (حدود چهار میلیارد تومان )را رقم زده است .

درحال حاضر چند بازیکن سرباز مثل حسین ماهینی ، حسین کنعانی ،آرش افشین، محمد حسین مهرآزما و سید حسین حسینی به همراه بازیکنان تیمهای پایه تمرینات خود را اغاز کرده اند.

این شرایط در حالی است که مسابقات لیگ برتر از ۹ مرداد ماه اغاز می شود و تمرینات تیم فوتبال ملوان هنوز با بازیکنان پایه درحال پی گیری است .

مسئولان شهرستان سخت در تلاشند تا با برطرف نمودن مشکلات این بار تیم قدرتمند روانه لیگ پانزدهم نمایند.

گفته می شود احمد دنیامالی در هیات مدیره جدید به عنوان رییس هیات مدیره مشغول به کار خواهد شد که این امر بارقه های امید را نزد هواداران این تیم شمالی روشن ساخته است .

هواداران ملوان پیش ازاین در یک کمپین حمایتی با چهار هزار رای حمایت خود را از حضور دنیامالی در راس هیات مدیره باشگاه ملوان اعلام نموده بودند ضمن این که جمع کثیری از پیشکسوتان ملوان خواستار این هستند تا از سوابق مدیریتی دنیامالی در پیشرفت ملوان استفاده شود.

درصورت قطعی شدن سرمربیگری علی دایی وی پس از دراگان اسکوچیچ و اسیتون میسلویچ دو مربی خارجی ملوان و فیروز کریمی ، چهارمین سرمربی غیربومی ملوان خواهد بود.

 

منبع : ایرنا