اختصاصی – به نظر می رسد دایی و احمدزاده گزینه های سرمربیگری اصلی باشگاه ملوان باشند .       […]

اختصاصی – به نظر می رسد دایی و احمدزاده گزینه های سرمربیگری اصلی باشگاه ملوان باشند .

 


 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، پس از تایید انتخاب داریوش بهشتی به عنوان مالک ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان ، شنیده ها حاکی از این است که علی دایی و محمد احمدزاده اصلی ترین گزینه های سرمربیگری ملوان در این فصل خواهند بود .

 

علی دایی و محمد احمدزاده پیش از این سابقه ی هم بازی بودن در تیم بانک تجارت تهران و همچنین همکاری به عنوان مربی را در تیم ملی با یکدیگر داشته اند و دوستی قدیمی با یکدیگر دارند و حالا از این دو به عنوان گزینه های اصلی سرمربیگری ملوان یاد می شود و باید دید در روزهای آینده هیئت مدیره و مالک جدید باشگاه چه تصمیمی در این خصوص خواهند گرفت .

 

البته لازم به ذکر است  که علی دایی پس از بازی در شهرداری اردبیل و انتقال به تیم تاکسیرانی ، هیچگاه نه به عنوان بازیکن و نه به عنوان سرمربی در کشور ایران ، در هیچ کدام از تیمهای شهرستانی فعالیت نداشته است و تنها در تیمهایی که متعلق به شهر تهران بوده اند کار کرده است و با این اوصاف کمی حضور او در ملوان و شهر انزلی بعید به نظر می رسد مگر با پیشنهادی اغوا کننده ! که اگر این اتفاق نیافتد محمد احمدزاده سرمربی فصل گذشته اربیل عراق ، محتمل ترین گزینه برای هدایت ملوان بندرانزلی در لیگ پانزدهم خواهد بود تا وی برای چهارمین بار  روی نیمکت قوی سپید بنشیند .

 

اخبار فوق از سوی هیچ مقام مسئولی تایید یا تکذیب نشده است .

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net