هرائر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال که امروز صبح به تهران رسید عنوان کرد به احتمال زیاد برای فصل آینده در […]

هرائر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال که امروز صبح به تهران رسید عنوان کرد به احتمال زیاد برای فصل آینده در خدمت استقلال هستم.

 

 

مگویان به خبرنگار “ورزش سه” گفت: قرارداد من با استقلال دو ساله بود که سال دوم آن توافقی خواهد بود. من شنیده ام که در لیست آقای مظلومی هستم فقط باید توافق کوچکی صورت بگیرد برای همین من را برای فصل آینده هم آبی‌پوش بدانید.

 

او ادامه داد: از مدیربرنامه هایم در مورد آقای مظلومی شنیده ام و می‌ دانم که او یکی از بازیکنان موفق استقلال در گذشته بوده که در دوران مربیگری اش هم نتایج خوبی با استقلال کسب کرده است. ضمن اینکه شنیده ام در داربی ها هم آمار خوبی دارد.

 

وی افزود: من تازه به ایران برگشته ام و از نقل و انتقالاتی که شما می‌ پرسید، اطلاعی ندارم قطعا همه بازیکنانی که می‌ توانند در تیم پرطرفدار استقلال بازی کنند فوتبالیست های بزرگی هستند و اگر از این تیم جدا شدند دلیلش ضعف آنها نبوده بلکه به سیستم مربی نمی‌ خورده اند. از میان کسانی به استقلال آمدند فقط رحمتی را می‌ شناسم و می‌ دانم که او دروازه‌بان خوبی است.

 

مگویان گفت: ما فصل گذشته شرایط سختی در استقلال داشتیم و متاسفانه نتوانستیم با وجود مشکلات زیادی که سر راهمان بود، سهمیه آسیا را کسب کنیم و دل هواداران را شاد کنیم. امیدوارم که در این فصل بازیکنان مشکلات ملی نداشته باشند و بتوانیم با نمایش خوب دل هواداران را به دست بیاوریم.