اختصاصی – بحث مالکیت باشگاه ملوان هر روز پیچیده تر می گردد و در این میان ظاهرا مسئولان برای سپردن […]

اختصاصی – بحث مالکیت باشگاه ملوان هر روز پیچیده تر می گردد و در این میان ظاهرا مسئولان برای سپردن مالکیت ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان به یکی از گزینه ها به اجماع رسیدند .

 

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، شنیده ها از منابع آگاه حاکی از این است که توافقات برای سپردن مالکیت ۷۰ درصد باشگاه ملوان به داریوش بهشتی انجام شده است و مدیرعامل سابق ابومسلم که رزومه ی چندانی نیز در حوزه ی ورزش و اقتصاد از وی در دسترس نیست طی روزهای آینده به عنوان مالک ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان معرفی خواهد شد .

 

این در حالی است که بهشتی هیچ گونه مصاحبه ای تاکنون در خصوص ملوان انجام نداده و روزمه ای را در اختیار رسانه ها برای روشن شدن افکار عمومی ارائه نداده است و تنها مصاحبه ی وی در هفته های اخیر در خصوص تقاضای او برای اسپانسرینگ باشگاه سیاه جامگان که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده موجود است که آن هم از سوی مسئولان این باشگاه در رسانه ها تکذیب گردید .

 

در روزهای اخیر اخبار ضد و نقیضی در خصوص واگذاری ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان به متقاضیان شنیده شده و با حضور دکتر احمد دنیامالی مدیرِ مورد اعتماد انزلیچیها در انزلی و نشستی که وی با مسئولان و متقاضیان برگزار نمود به نظر می رسید با توجه به زمان کم باقیمانده به آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران ، تکلیف باشگاه با سرعت بیشتری مشخص گردد اما هفته هاست که برخی مسئولان باشگاه در مصاحبه هایشان عنوان می کنند سه شنبه یا چهارشنبه تکلیف سهام باشگاه مشخص خواهد شد اما در مصاحبه هایشان نمی گویند منظور از سه شنبه کدام سه شنبه است ؟ سه شنبه ۹ تیر ماه ۹۴ یا سه شنبه ای در ماه های پایانی سال جاری !

 

لازم به ذکر است که خبر فوق تاکنون از سوی هیچ مقام مسئولی به صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده است .

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net