سید حسین حسینی گفت: نمی‌دانم جبر سرباز بودن تراکتوری‌ام می‌کند یا ملوانی می‌مانم   به گزارش خبرگزاری موج، اوضاع آشفته […]

سید حسین حسینی گفت: نمی‌دانم جبر سرباز بودن تراکتوری‌ام می‌کند یا ملوانی می‌مانم

 

به گزارش خبرگزاری موج، اوضاع آشفته تیم ملوان بندرانزلی هنوز ادامه دارد و این تیم تکلیف مالک و سرمربی خودش را نمی‌داند. در این گیر و واگیر باشگاه تراکتورسازی که حسابی به دنبال جذب بازیکنان سرباز مطرح است، چشم به جذب سیدحسین حسینی، دروازه‌بان ملوان دارد. نکته جالب در مورد این دروازه‌بان که در یکی، دو نوبت در اردوی تیم‌ملی حضور داشت این است که او در اصل سرباز تراکتور است و به طور قرضی در ملوان بازی می‌‌کند. خودش که دوست دارد در ملوان بماند اما می‌گوید اگر جبر به بازگشتش حکم دهد به شرط فیکس بودن به تبریز خواهد رفت.

 

 


چه خبر از ملوان! تکلیف مالکیت بالاخره روشن شد؟‌

 

باور کنید هیچ خبری نیست و از سه هفته پیش ما هم منتظریم تا ببینیم تکلیف چه خواهد شد و چه کسی متقاضی خرید این باشگاه است. این مساله اتفاق بدی است و زمان دارد از دست می‌رود و با این روند به هیچ نتیجه‌ای نخواهیم رسید.

 

 


پس به نظر تو اتفاقات سال گذشته بازهم رخ خواهد داد و کارتان به اما و اگرهای روز آخر کشیده می‌شود؟‌

 

سال گذشته شرایط سختی داشتیم و در روز آخر ماندن‌مان در لیگ قطعی شد. امسال امیدوار بودیم جزو مدعیان باشیم اما این مشکلات همه چیز را دوباره خراب کرده است. بیشتر تیم‌ها کارهای فنی و تمرینات بدنسازی خود را آغاز کرده‌اند و ما هنوز منتظریم ببینیم چه کسی مالک و سرمربی تیم خواهد شد.

 

 


در این گیر و دار گویا تراکتوری‌ها هم به دنبال جذب تو بودند؟‌

 

بله همین‌طور است. من سال گذشته کد سربازی‌ام به لشگر عاشورای تبریز خورد و جزو سربازان تراکتور شدم. با این حال شرایط ماندنم فراهم نشد و به عنوان ماموریت به طور قرضی به ملوان رفتم. حالا تراکتوری‌ها با من تماس گرفتند و خواهان برگرداندن من هستند و از سوی دیگر هم ملوان به دنبال تمدید این ماموریت است تا یک‌سال دیگر در انزلی بمانم. به هرحال سرباز تراکتور هستم و باید ببینم ملوان چه خواهد کرد.

 

 


به‌نظر می‌رسد خودت با توجه به حضور تراکتور در آسیا و مدعی بودن برای قهرمانی دوست داری به این تیم برگردی؟

 

اتفاقا اصلا این‌طور نیست. من یک‌سال خوب را در ملوان و با مردم خوب انزلی سپری کردم. با این حال نمی‌دانم وضعیت من چطور خواهد شد چون تصمیم‌گیری با من نیست و باید تا اواخر این هفته که تکلیف باشگاه مشخص می‌شود، منتظر بمانم.

 

 


قبلا به «گل»‌ گفته بودی که اگر یک روز به استقلال برگردی به شرط فیکس بودن این اتفاق خواهد افتاد. در این زمینه حتما می‌دانی حرف از آمدن بیرانوند است. اگر او بیاید و جبر به بازگشت باشد با این مساله چطور کنار می‌آیی؟

 

اجازه بدهید تا سه‌شنبه، چهارشنبه تکلیف روشن شود تا معلوم شود جبر به ماندن است یا رفتن اما بدانید من به شرطی خواهم رفت که فیکس بازی کنم.

 

 


از تراکتور چه کسی با تو تماس گرفت؟‌

 


خود آقای عباسی بود که تماس گرفت و گفت تو سرباز تراکتور هستی و به تو نیاز داریم.


 


راستی از حال و هوای باشگاه استقلال در درون دروازه این تیم خبر داری؟

 

بله شنیدم که فروزان و طالب‌لو ماندنی شده‌اند و از سوی دیگر رحمتی هم گویا قرارداد امضا کرده است. به هرحال استقلال باشگاه بزرگی است و حتما راه چاره‌ای برای این مساله خواهد اندیشید چون کار با سه دروازه‌بان در یک سطح واقعا مشکل است.

 

 


و اینکه اگر رحمتی بیاید تو سال آینده چطور می‌خواهی برای فیکس شدن به استقلال برگردی؟

 

(خنده) تا سال آینده زمان زیادی مانده و در فوتبال هیچ‌چیز مشخص نیست