در حالی که تیم ها فعالیت خود را برای حضور در نقل و انتقالات آغاز کرده اند باشگاه ملوان با […]

در حالی که تیم ها فعالیت خود را برای حضور در نقل و انتقالات آغاز کرده اند باشگاه ملوان با مشکلات مدیریتی دست و پنجه نرم می کند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، سیروس محجوب، مالک سابق باشگاه ملوان بلافاصله بعد از پایان لیگ اعلام کرد مالکیت خود را به شورای شهری انزلی واگذار خواهد کرد تا آنها مسوولیت این تیم در فصل آینده را برعهده گیرند. اما هنوز و بعد از گذشت هفته ها خبری در این رابطه نشده و مشکل تغییر مالکیت پابرجاست.

 

محجوب که این روزها در مسیر تهران به شمال به سر می برد تا وضعیت مالکیت باشگاه را مشخص کند با عدم همکاری مسوولان، اکنون کاملا سردرگم شده است و نتوانسته امضاهای مربوطه برای تغییر مالکیت را دریافت کند. طبق آخرین تصمیم قرار بود امروز مسوولان شهری ملوان امروز با حضور در دفترخانه انزلی کارهای مربوط به انتقال را انجام دهند که باز هم این امر میسر نشد و این مساله باعث شد تا سیروس محجوب از سردفترداری انزلی گواهی عدم حضور مسوولان را دریافت کند.

 

ستاره ها می روند

 

بازیکنان ملوان که از اتفاقات اخیر باشگاه ناراضی هستند باب مذاکره را با تیم های دیگر باز کرده اند تا در فصل آینده دچار مشکل نشوند. در این بین گفته می شود محسن یوسفی، پژمان نوری و تنی چند از ستاره های ملوان مذاکراتی با تیم های دیگر داشته اند و در این رابطه به نتایج مثبتی هم رسیده اند و در صورت مشخص نشدن تکلیف ملوان برای فصل آینده قرارداد خود را با این تیم ها امضا خواهند کرد تا مشکلات ملوان برای فصل آینده بیش از پیش شود.

 

سربازان نمی آیند

 

در عین حال تنها دلخوشی ملوان این بود که بازیکنان سرباز را از تیم های دیگر به خدمت بگیرد. رضا مرادی از فولاد نوین، سروش رفیعی و سروش سعیدی و احمد عبدالله زاده و شهاب کریمی و … از جمله بازیکنان سرباز لیگ هستند که ملوان روی آنها برای لیگ آینده حساب ویژه ای باز کرده بود اما با اتفاقات اخیر به نظر می رسد آنها نیز تمایلی برای حضور در انزلی ندارند و به دنبال این هستند تا مجوز خود را برای حضور در تیم دیگری دریافت کنند.

 

ملوان – لیگ پانزدهم

 

نقل و انتقالات لیگ برتر ۲۵ روز دیگر به پایان می رسد و هواداران ملوان همچنان منتظر هستند تا تکلیف یکی از پرسابقه ترین تیم های فوتبال ایران مشخص شود. تیمی که در حال حاضر نه از مدیریتی شرایط مشخصی دارد و از نظر کادرفنی و بازیکن. مسلما در شرایط فعلی مسوولان انزلی در فصل آینده بابت نتایج این تیم باید پاسخگو باشند و درباره تعلل خود برای مشخص کردن شرایط این تیم پاسخی داشته باشند.