دروازبان تیم ملوان گفت: اگر شرایط فراهم شود دوست دارم در ملوان بمانم           به گزارش […]

دروازبان تیم ملوان گفت: اگر شرایط فراهم شود دوست دارم در ملوان بمانم

 

 

 

 

 

به گزارش وبسیات تخصصی فوتبال انزلی، ایمان صادقی در مورد وضعیتش بیان داشت: قراردادم با ملوان به اتمام رسیده و هنوز شصت درصد از مطالباتم پرداخت نشده اما از طرف باشگاه کسی درباره تمدید قرارداد با من و بقیه بازیکنان تماسی نگرفته و مشخص نیست وضعیت مالک، مدیرعامل ،مربی و بازیکنان چه خواهد شد.

وی ادامه داد :در هفته گذشته چهار پیشنهاد رسمی از تیم های لیگ برتری دریافت کردم اما با توجه به علاقه ی خاصی که به انزلی،ملوان و هواداران متعصب این تیم دارم منتظر هستم تکلیف ملوان مشخص شود اما اگر وضعیت ملوان طی این هفته مشخص نشود آنوقت حفظ کردن بازیکنان فصل گذشته هم سخت خواهد شد و مطمئنا ملوان در استارت هم به مشکل بر می خورد! با این شرایط امیدوارم هرچه زودتر تکلیف روشن شود و مردم از استرس و نگرانی خارج شوند.

صادقی در پایان صحبت هایش عنوان کرد: جا دارد از مردم و هواداران خوب ملوان تشکر کنم که اگر حمایت های همه جانبه آنها نبود ملوان امروز در لیگ برتر حضور نداشت و از آقای حبیبی مربی خوبم تشکر میکنم که در پیشرفت فوتبالی من نقش زیادی داشتند و امیدوارم شرایط ملوان هر زودتر مشخص شود و هواداران کمی رنگ خوشی را ببینند، اگر شرایط مهیا شود دوست دارم در ملوان به فوتبالم ادامه دهم، اگر هم این امر مسیر نشد که برای این تیم آرزوی موفقیت دارم .

وبسایت تخصصی فوتبال انزلی