سرمربی اسبق ملوان انزلی گفت: باشگاه اکنون در بلاتکلیفی کامل است زیرا وضعیت انتخاب مالک و سرمایه‌گذار معلوم نیست.   […]

سرمربی اسبق ملوان انزلی گفت: باشگاه اکنون در بلاتکلیفی کامل است زیرا وضعیت انتخاب مالک و سرمایه‌گذار معلوم نیست.

 

 

 

محمد احمدزاده در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت ملوان گفت: شرایط ملوان به گونه‌ای است که این تیم زمان را به راحتی از دست می‌دهد. باشگاه ملوان به طور کامل در بلاتکلیفی است هنوز هیچ چیز مشخص نشده است این باشگاه نه مالک دارد و نه سرمایه گذار جدیدی پیدا کرده مهمترین اتفاق برای این باشگاه باید این باشد که مالک و سرمایه گذار آن مشخص شود.

 

وی ادامه داد: ملوان اکنون در قدم اول مشکل پیدا کرده است و زمان را از دست می‌دهد با این وضعیت سرمربی که فصل آینده هدایت این تیم را برعهده بگیرد کار بسیار دشواری را در پیش خواهد داشت. هم برای جذب بازیکن و هم برای حفظ بازیکنان فصل گذشته مشکلات زیادی پیش روی باشگاه است روزهای آماده سازی برای ملوان در بلاتکلیفی سپری می‌شود.

 

احمدزاده در مورد شایعه سرمربی گری خود در ملوان گفت: این مسئله فقط در حد حرف است باشگاه ملوان مالک ندارد پس سایر ارکان ان نمی‌تواند مشخص شود. انتخاب سرمربی و سایر عوامل باشگاه بعد از انتخاب و تعیین مالک و سرمایه گذار مشخص می‌شود. ابتدا باید باشگاه وضعیت مالکیتش مشخص شود و اکنون همه هم و غم باشگاه همین است.

 

سرمربی تیم اربیل عراق در مورد اینکه فصل آینده با این باشگاه کار خواهد کرد یا دوست دارد در ملوان حضور داشته باشد گفت: من با مسئولان باشگاه اربیل به توافق کامل برای فصل آینده رسیده ام بر سر کلیات و جزییات صحبت کرده‌ایم و همه چیز روشن است. در ملوان هم سنت‌ها شکسته شده و دیگر آن اصالتی که در گذشته در ملوان وجود داشت و هواداران به آن می‌نازیدند دیگر در ملوان نیست اکنون مردم به راحتی پذیرای مربی غیر بومی و حتی خارجی هستند بنابراین انتخاب یک مربی خارج از استان گیلان و حتی یک مربی خارجی برای ملوان کار دشواری نیست.

 

وی افزود: فصل گذشته ملوان سه سرمربی داشت در حالی که در ۴۰ سال قبل این تعداد مربی تغییر نداده است مردم هم نسبت به این مسئله حساسیت گذشته را ندارند مشکل ملوان هم اکنون انتخاب سرمربی نیست انتخاب مالک و سرمایه گذار است.

 

سرمربی اسبق ملوان در مورد اینکه ملوان فصل گذشته مالک داشت  اما در روزهای آخر در لیگ برتر ماند و فصل آینده چه روزهایی برای ملوان پیش بینی می‌کند گفت: کار بسیار دشوار است فصل گذشته ملوان دو ماه قبل از شروع لیگ تمریناتش را آغاز کرده بود و بودجه ومالکش مشخص بود اما شرایط فصل آینده بسیار بد است این باشگاه با بدهی فصل قبل وارد مسابقات می‌شود و کمتر از ۴۰ روز برای آماده سازی فرصت دارد. این مسائل کار را برای سرمربی آینده ملوان بسیار دشوار می‌کند.

 

وی ادامه داد: وقتی سرمربی انتخاب شود دیگر نه مالک و نه رسانه‌ها و نه هواداران کاری به اتفاقات این روزها ندارند و فقط از سرمربی نتیجه می‌خواهند و همه چیز به عهده سرمربی است و اوست که باید تمام و کمال پاسخگوی نتایج ملوان باشد بدون آنکه کسی بپرسد در روزهای ‌آماده سازی ملوان چه شرایطی داشت.