رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ فوتبال گفت: تا امروز ۱۲ باشگاه‌ به دلایل مختلف شرایط گرفتن مجوز حرفه‌ای […]

رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ فوتبال گفت: تا امروز ۱۲ باشگاه‌ به دلایل مختلف شرایط گرفتن مجوز حرفه‌ای ندارند و فقط ۴ باشگاه می‌توانند به این مهم دست پیدا کنند.

 

 

 

به گزارش تسنیم، سهیل مهدی در خصوص اینکه چند باشگاه لیگ برتری فوتبال قادر خواهند بود مجوز حرفه‌ای اخذ کنند، گفت: به منظور دریافت مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌های لیگ برتری کارگاه آموزشی برگزار کرده و ضمن دادن فرم‌هایی به آنها آموزش‌های لازم را دادیم. باشگاه‌های لیگ برتری می‌دانند که فقط تا ۹ مرداد برای ارائه مدارکشان فرصت دارند و پس از آن ما به بررسی مدارک خواهیم پرداخت. مدارک باشگاه‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند را ۲۵ آبان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهیم کرد.

 

 

وی افزود: در شرایط فعلی تا امروز ۱۲ باشگاه‌ به دلایل مختلف شرایط احراز مجوز حرفه‌ای را ندارند و فقط چهار باشگاه سپاهان، ذوب‌آهن، تراکتورسازی و سایپا می‌توانند به این مهم دست پیدا کنند و همانطور که گفتم سایر باشگاه‌ها فقط تا ۹ مرداد وقت دارند.

رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ فوتبال و مدیر صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها در پاسخ به اینکه باشگاه‌هایی که نتوانند مجوز حرفه‌ای بگیرند اجازه حضور در لیگ برتر را خواهند داشت، خاطرنشان کرد: در این خصوص هیئت رئیسه سازمان لیگ باید تصمیم‌گیری کند.

منبع : تسنیم