در حالی که سیروس محجوب با پایان لیگ برتر تقاضای خود را برای بازگشت مالکیت این تیم به مسوولان شهری […]

در حالی که سیروس محجوب با پایان لیگ برتر تقاضای خود را برای بازگشت مالکیت این تیم به مسوولان شهری را ارائه داده، اما همچنان تکلیف این تیم برای فصل آینده نامشخص است.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، سیروس محجوب بعد از پایان لیگ چهاردهم اعلام کرد تمایلی برای ادامه مالکیت ملوان ندارد و با توجه به بقای این تیم تصمیم دارد آن را به مسوولان شهری بازگرداند. در این رابطه نامه نگاری هایی نیز صورت گرفت و جلساتی نیز برگزار شد. اما هنوز و بعد از گذشت هفته ها از پایان لیگ گذشته این انتقال صورت نگرفته و باعث شده تا تکلیف ملوان برای فصل آینده مشخص نباشد. مسوولان شهری انزلی که در اواسط فصل گذشته به شدت به دنبال این بودند تا مالکیت ملوان را از محجوب سلب کنند و فشار زیادی در این راستا به او وارد کردند، اکنون درباره درخواست او سکوت کرده اند و نامه نگاری های مربوطه را مسکوت نگه داشته اند. این شرایط باعث ایجاد دلهره در بین هواداران ملوان و ترس آنها از سرنوشت ملوان در فصل آینده شده است.

وکیل سیروس محجوب در پاسخ به سوال خبرنگار “ورزش سه”، درباره علل تاخیر در واگذاری ملوان اینطور توضیح داد: آقای محجوب در پایان لیگ با توجه به فشارهای مربوطه، نامه نگاری های مربوط به انتقال ملوان را طی توافقنامه صورت گرفته را انجام داده است. امروز هم شخصا برای مشخص شدن مراحل این انتقال به انزلی مراجعه کردم اما آقای رمضانی، رییس هیات فوتبال انزلی اعلام کردند امضاها انجام نشده و سند مهیای انتقال نیست.

وی ادامه داد: مالکیت ملوان در زمانی که به محجوب انتقال یافته بود هم به همین صورت بود و از سوی مسوولان شهری اتفاق افتاده بود و آقای محجوب هم تعهد اخلاقی خودشان را در این رابطه برای واگذاری و انتقال به مسوولان شهری را این بار انجام داده است.

وکیل سیروس محجوب درباره امضاهایی که باید در این رابطه صورت گیرد تا انتقال انجام شود نیز اینطور گفت: در حال حاضر جز یکی دو نفر باقی امضاها باقی مانده است و البته تقاضای موکل بنده با توجه به شرایط حساس ملوان این است که مسوولان تا زمان انتقال، کارهای مربوط به تیمداری را دنبال کنند و شرایطی فراهم شود تا این تیم در فصل آینده متضرر نشود. بهتر است با توجه به زمانی که تیم تا آماده سازی برای فصل آینده دارد از هم اکنون به دنبال آماده سازی و تدارکات یارگیری و … برای فصل آینده باشد تا ملوان و هوادارانش از این اتفاقات لطمه نخورند. موکل بنده از این بابت مشکلی ندارد و مانعی در این رابطه نخواهد داشت و هدف همه ما مطمئنا در این راه اعتلای ملوان خواهد بود.

کارهای مربوط به انتقال ملوان در حالی تاکنون اتفاق نیفتاده که سیروس محجوب بلافاصله بعد از پایان لیگ درخواست خود را برای انتقال این باشگاه با توجه به اتفاقات ارائه داده بود.