مهرداد اولادی که روزگاری کارشناسان او را علی کریمی جدید فوتبال ایران می دانستند این روزها دیگر جایگاهی در سطح […]

مهرداد اولادی که روزگاری کارشناسان او را علی کریمی جدید فوتبال ایران می دانستند این روزها دیگر جایگاهی در سطح اول فوتبال ایران ندارد.

 

 

مهرداد اولادی که در سال ۸۲ از پرسپولیس قائمشهر به همنام تهرانی پیوست توانست به سرعت پله های ترقی را طی کند و خود را در سطح اول فوتبال ایران مطرح کند. او برای پرسپولیس ۴۳ بازی انجام داد و توانست ۹ گل به ثمر برساند. او که مهارت خاصی در دریبل داشت به سرعت مورد توجه باشگاه های عربی واقع شد و در سال ۸۴ راهی الشباب امارات شد. او دوباره به پرسپولیس بازگشت اما نتوانست روزهای خوب گذشته را تکرار کند و در ۱۸ بازی یک گل به ثمر رساند.

 

او برای سپری کردن خدمت سربازی راهی ملوان شد و توانست به روزهای اوج خود بازگردد و توسط کارلوس کروش به تیم ملی نیز دعوت شد.

 

او سپس به نفت تهران رفت اما در پی اختلافش با یحیی گل محمدی از این تیم جدا شد. او در تاریخ بیستم آبان ماه سال نود با قرارداد یک و سال و نیمه به استقلال پیوست که بعد ها این انتقال را بدترین تصمیم زندگیش نامید.

 

او سپس به ملوان رفت اما نتوانست در ترکیب این تیم جایی پیدا کند. او این روزها سرگرم فست فودش است. فست فودی که به تازگی آن را افتتاح کرده است. اولادی را می توان یکی از اینستاگرامر های فوتبالیست دهه ۸۰ نامید. او همواره گزارشی از فعالیت های روزانه اش در صفحه شخصی اش منتشر می کند.

 

از تمرین در باشگاه بدنسازی و مدیریت فست فودش تا تهران گردی و تفریحاتش. او بارها با بارگزاری عکس هایی از دوران حضورش در پرسپولیس، از هواداران پرسپولیس خواسته تا او را بخاطر بازی در استقلال ببخشند. او بازی در استقلال را بزرگترین اشتباه زندگی اش نامید. او که در بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ عضو تیم ملی بود، درباره آن دوران در اینستاگرامش نوشته: زمان زود می گذرد و قدر لحظاتمان و جایگاهمان  را نمیدانیم.

منبع: خبر آنلاین